1101 - 1120 av 1 338
1...555657...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2019

Klubbad för

Armring 22K 11,4g Ø5,5cm, mönstrad, öppningsbar

Utrop: 5 000 kr

Hänge med diamanter 18K 3,8g, 36xca0,01-0,02ct (chip, stora inneslutningar)

Utrop: 2 200 kr

Örhängen ett par med diamanter 21K 3,5g, 2xca0,05ct, 14xca0,03ct (chip, stora inneslutningar), med snurrstopp

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring med diamanter 21K 4,6g Ø15½, 12xca0,04-0,05ct (inneslutningar), skev

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring med diamant 18K 2,3g Ø18¼, 1xca0,15ct, vitguld

Utrop: 1 700 kr

Parti Guld med pärla 18K brv 5,3g, defekt

Utrop: 2 000 kr

Parti Guld 14K brv 4,0g, defekt

Utrop: 1 100 kr

Parti Guld med emalj 18K brv 17,2g, defekt

Utrop: 6 400 kr

Armband Ankar 18K 6,4g 19,0cm, ihåligt

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Manschettknappar ett par 18K 7,8g, mått: 2,7 x 1,1cm, årsstämplade: 1964

Utrop: 2 900 kr

Ring med stenar 18K 3,2g, defekt

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 18K 2,9g, defekt

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 1,1g, årsstämplad: 1929, slitage

350 kr

Utrop: 425 kr

Certina, 18K i boetten, manuell, brv 17,5g, 17mm, boettnr: 0810 810 681196, flexlänk i stål, repig boett, skev och sliten länk

Utrop: 1 100 kr

Parti Guld 18K brv 4,2g, defekt

Utrop: 1 600 kr

Hänge Klöver 18K 0,7g

400 kr

Utrop: 400 kr

Ring med diamanter 18K 2,1g Ø19¾ 1xca0,05ct, 8xca0,02ct (åttkantsslipade), vitguld

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring med blå sten och diamanter 18K 1,8g Ø18½, 2xca0,0015ct. vitguld, sliten skena

600 kr

Utrop: 750 kr

Slipsnål 18K 5,6g mått: 6,2 x 0,5cm, trefärgad, aning skev

Utrop: 2 100 kr

Hänge med stenar och pärla 9K 1,2g vitguld, pärlan Ø8,0mm

100 kr

Utrop: 125 kr