961 - 980 av 1 338
1...484950...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2019

Klubbad för

Fingerborg S925 4,1g, med sten

125 kr

Utrop: 50 kr

Fat S830 552,6g 26x26cm, graverad

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Vas S830 417,9g höjd: 23cm, graverad, stötmärken

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Mjölkkanna S830 227,9g höjd: 16cm

750 kr

Utrop: 900 kr

Mobiltelefon Huawei P30 128GB RAM- 6GB Modell: ELE-L29 Imei: 865469041532376 snr: XPH5T19320005278, med laddare

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K tvåfärgad 8,0g Ø18½, graverad

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Ring 18K tvåfärgad 2,4g Ø17, med diamanter 1xca0,03ct 18xca0,005ct

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K tvåfärgad 1,1g Ø17¾, med sten, skev

Utrop: 425 kr

Armband Pansar 18K 6,9g 21,5cm

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K 1,9g Ø17, med stenar och diamanter 2xca0,01ct

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 1,9g Ø18, med stenar och diamanter 3xca0,02ct

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 1,3g Ø19 018½, med stenar,skev

Utrop: 550 kr

Parti silver 830 223,4g graverat

Utrop: 850 kr

Glasskulptur Kosta Boda, Göran Wärff, glaskula med frimärksmotiv, signerad och numrerad 05792, höjd 6,5cm

Utrop: 250 kr

Breitling Chronomat herrur Ø39mm stål guldraiders, automatisk, safirglas, kronograf, pärlemorurtavla, pilotlänk stål, ref.nr. B13350, snr. 38328, cert -jan.2000, trasig box, ytterkartong

Utrop: 23 000 kr

Elgitarr Fender Squire Strat by Fender snr. YN742262, svajarm lack och stötskador, i nylon väska

500 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare Guitar Amplifier modell:PG-10, med strömkabel. Ej med på visning.

Utrop: 200 kr

Ring 18K 3,7g Ø18½ med diamanter 4xca0,01ct odlad pärla Ø5,7mm

Utrop: 2 300 kr

Halsring 18K 35,7g

Utrop: 14 400 kr

Halsband Singapore 18K 1,3g 42-45cm

Utrop: 700 kr