Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2019
Klubbad för
Mobiltelefon Huawei P30 128GB RAM- 6GB Modell: ELE-L29 Imei: 865469041532376 snr: XPH5T19320005278, med laddare
Glasskulptur Kosta Boda, Göran Wärff, glaskula med frimärksmotiv, signerad och numrerad 05792, höjd 6,5cm
Breitling Chronomat herrur Ø39mm stål guldraiders, automatisk, safirglas, kronograf, pärlemorurtavla, pilotlänk stål, ref.nr. B13350, snr. 38328, cert -jan.2000, trasig box, ytterkartong
Elgitarr Fender Squire Strat by Fender snr. YN742262, svajarm lack och stötskador, i nylon väska
Musikinstrument Övrigt
Förstärkare Guitar Amplifier modell:PG-10, med strömkabel. Ej med på visning.