Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2019
Klubbad för
Halvar Frisendahl (1889-1953), Skulptur sittande kvinna, brons/metall, höjd 10cm, signerad daterad 1917, gjutarstämpel Lager, spricka från tillverkning