761 - 780 av 1 338
1...383940...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2019

Klubbad för

Armring S925 21,4g 6,9x5,5cm

Utrop: 300 kr

Hänge S925 9,2g hjärta

225 kr

Utrop: 225 kr

Hänge S925 1,6g med orange sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 3,1g med röd sten

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 2,1g med röda stenar

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 3,3g med stenar

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 2,2g med gröna stenar

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 10,2g med gröna stenar

Utrop: 250 kr

Örhängen ett par S925 8,0g

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par S925 2,8g

50 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 2,3g

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 2,5g

Utrop: 75 kr

Parti guld 18K 16,4g defekt graverat med stenar/pärlor

Utrop: 6 600 kr

Halsband Venezia hänge18K vitguld 3,2g 51cm med sten

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Armband 14K 2,5g 19cm med odlade pärlor

550 kr

Utrop: 700 kr

Halvar Frisendahl (1889-1953), Skulptur sittande kvinna, brons/metall, höjd 10cm, signerad daterad 1917, gjutarstämpel Lager, spricka från tillverkning

650 kr

Utrop: 750 kr

Moccaskedar 11st, S830 99,3g 97mm

Utrop: 400 kr

Lappskedar 2st, S830 26,2g 115mm

150 kr

Utrop: 100 kr

Parti Silver 830, 827,9g defekt graverat

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Ring 18K vitguld 1,7g Ø17 med diamant 1xca0,02ct åttkantslipad

Utrop: 750 kr