201 - 220 av 1 338
1...101112...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2019

Klubbad för

Musikinstrument Träblås

1 Tombon Yamaha YSL-354 (liten buckla,repig) med hårt fodral, serienr: 217837. Ej med på visning.

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Konst Skulpturer

1 Skulptur, Björn i brons, Jussi Mäntynen, höjd ca20cm, längd ca24cm

34 000 kr

Utrop: 6 000 kr

1 Elgrill "OutdoorChef", ref: P-420E, i förpackning. Ej med på visning.

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Fritid Sport

1 Väska med fiskeutrustning, 5 Askar med diverse fiskeutrustning, 2 Bruksknivar med bruksslitage (1 med gravyr). Ej med på visning.

1 300 kr

Utrop: 600 kr

1 Flaska Kosta Boda, signerad "B.Vallien", refnr: 89252, höjd 23,5cm

400 kr

Utrop: 500 kr

1 Konferansportfölj Målerås i läder, nyckel medföljer

550 kr

Utrop: 300 kr

1 Krus Rörstrand, höjd 16 cm

100 kr

Utrop: 100 kr

1 Krus Gustavsberg, höjd 16 cm

75 kr

Utrop: 100 kr

1 Skultuna Mässingsbruk Paradljusstake (miniatyr), höjd 9cm

50 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

1 Skultuna Mässingsbruk ljusstake Norrström (miniatyr), höjd 6,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

1 Skultuna Mässingsbruk Kontorsljusstake (miniatyr), höjd 4cm

75 kr

Utrop: 75 kr

75 kr

Utrop: 75 kr

1 Skultuna Mässingsbruk Barockljusstake (miniatyr), höjd 5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

1 Armring S830, 30,7g

325 kr

Utrop: 125 kr

1 Silvermynt S925, "Kungariker Sverige", 25,9g

Utrop: 275 kr

1 Halscollier Kalevala, Brons, ca 70cm, 65,3g

125 kr

Utrop: 100 kr

8 Ringar S830, strl 16-20, 23,9g

Utrop: 600 kr

2 Halskedor S925, Singapore, 44cm, Pansar, 52cm, 10,3g

Utrop: 200 kr