Avslutad | Pant – Tisdag 6 augusti 2019
Klubbad för
Tavla Oljemålning Rutho ca 26 x 40cm med träram med gulddetaljer (något sliten). 34 x 48cm med ram.
Tavla Oljemålning Inga Lindqvist 1985. Tjörn. Ca 39 x 31cm med guldfärgad träram (44 x 36cm).
Tavla Akvarell R. Martin. Gottskär. Ca 29,5 x 19,5cm. Med Träram/gulddetaljer (42,4 x 33cm)
Tavla Oljemålning Signerad 1947. Sollebrunn. Ca 36 x 25cm. Med målad träram. (48 x 36,5cm)