801 - 820 av 1 397
1...404142...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 augusti 2019

Klubbad för

Ring Silver 925 Ø 17 1,4g

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Singapore Silver 925 ca 45cm 2,1g

Utrop: 50 kr

Armband Bismarck Silver 925 ca 18cm 25,7g (finns ej några låsåttor)

225 kr

Utrop: 275 kr

Armband Bismarck Silver 925 ca 19cm 18,2g

225 kr

Utrop: 275 kr

Ring Silver 925 Ø 19¾ 7,4g

Utrop: 175 kr

Ring Silver 925 Ø 17 3,1g

Utrop: 75 kr

Ring Silver 925 Tvåfärgad Ø 17½ 5,6g

Utrop: 125 kr

Ring Silver 925 Tvåfärgad Ø 16¾ 4,7g

Utrop: 125 kr

Ring Silver 925 Trefärgad Ø 17 5,1g

Örhängen ett par Silver 925 med gröna stenar 6,6g

75 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par Silver 925 3,3g

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par Silver med gröna stenar och markasiter 6,9g

Utrop: 150 kr

Ring Silver 925 med turkos sten Ø 16 5,5g

Utrop: 125 kr

Ring Silver 925 Öppen skena Ø ca 18 3,9g

Utrop: 100 kr

Hänge Silver 925 med grön sten 10,1g

Utrop: 100 kr

Ring Silver 925 Mönstrad Ø 22 7,8g

Utrop: 175 kr

Ring Silver 925 Ø 21¼ 4,0g

Utrop: 100 kr

Ring Silver 925 Trefärgad Ø 17¾ 5,1g

Utrop: 125 kr

Elgitarr Fender Stratocaster vit/lönn, Mexico, Serie nr: MN 397036, med axelrem, originaletui Fender, något färgskav. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

3 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Tavla Oljemålning 33 x 26cm med träram (47 x 39cm (små skador på ramen) Osignerad.

Utrop: 50 kr