781 - 800 av 1 065
1...394041...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Ring 20K 3,9g graverad

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Klockor Alex Hüning

Fickur Alex Hüning Genéve 14K, brv 72,4g, manuell, Ø45,0mm, nr.60219, liten sekundvisare, fläckig urtavla, graverad insida, lätt bruksslitage

3 000 kr

Utrop: 2 100 kr

Klocklänk 18K med detalj i 14K, brv 11,7g skadad, med löst sittande sten

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Tandpetare 18K 5,2g, 6,5cm, ihopfällbar, med okänd metall inuti, slitage med små bucklor, med trasigt läderetui

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti Guld 18K brv 31,0g med sten, defekt

Utrop: 10 800 kr

Hänge med grön sten 18K 3,7g, mått: 2,7 x 3,8cm, årsstämplad: 1951

Utrop: 2 000 kr

Armring 18K 9,6g Ø6,0cm, bredd: 4,0mm, ihålig och öppningsbar, liten buckla vid lås

Utrop: 3 400 kr

Pin 18K 2,3g längd: 6,4cm, stämplad: GD&Co, 1984

Utrop: 800 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K 12,1g 50,0cm

Utrop: 4 500 kr

Parti Guld 14K brv 5,5g med stenar, slitet/skevt

Utrop: 1 500 kr

Parti Guld 18K brv 5,4g med sten, slitet/skevt

Utrop: 1 800 kr

Hänge Droppe 18K 0,3g

125 kr

Utrop: 150 kr

Hänge Delfin 18K 0,6g

Utrop: 300 kr

Hänge Kors 18K 2,0g, mått: 1,4 x 2,9cm (inkl. ögla), tvåfärgad

Utrop: 1 100 kr

Ring med diamanter 18K 5,8g Ø17, 29xca0,02ct små inneslutningar

Utrop: 3 400 kr

Ring med lila sten 18K 5,1g Ø17

Utrop: 2 100 kr

Halskedja Pansar 18K 6,0g 45,0cm

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Parti Guld 18K brv 10,7g graverade

Utrop: 3 800 kr

Armband Pansar 18K 9,2g 19,0cm

Utrop: 4 100 kr

Hänge med sten och pärla 18K 1,2g, odlad pärla ca Ø4,0mm, mått: 3,0 x 1,5cm (inkl. ögla)

Utrop: 600 kr