Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019
Klubbad för
Klockor Alex Hüning
Fickur Alex Hüning Genéve 14K, brv 72,4g, manuell, Ø45,0mm, nr.60219, liten sekundvisare, fläckig urtavla, graverad insida, lätt bruksslitage
Tandpetare 18K 5,2g, 6,5cm, ihopfällbar, med okänd metall inuti, slitage med små bucklor, med trasigt läderetui