Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019
Klockor Ebel
Ebel Sport Classic, herrur, stål/guld, 35mm, quartz, datum, integrerad orginallänk stål/guld snr. 54623044 ref.nr. 1187141, damm bakom glaset
Fickur 50mm silver 800, liten sekundvisare, snr.1913481, med klockkedja i okänd metall
Omega Geneve, herrur, 36mm, stål, manuell, datum, repigt plastglas, läderarmband ej original,
Omega Geneve, herrur 36mm, stål, manuell, datum, repigt plastglas, defekt läderarmband ej original
Certina, herrur 14K, 33mm, liten sekundvisare, manuell, repigt plastglas, graverad, skadat läderarmband
Isaac Grünewald (1889-1946) goache/blandteknik, Dräktskiss Dörrvakt i slottsalen ur Sakuntala, signerad, 31,5x24cm i ram
Pablo Picasso (1881-1973) efter litografi "Frédéric Joliot-Curie" signerad i trycket, numrerad 413/1000, i ram
Iphone 8 Plus 64GB silver, modell MQ8M2QN/A, IMEI 352977094689984, med laddare (väggkontakten ej original) i kartong, kod: 000000
Spelkonsol Sony Playstation 4, modell CUH-7016B, snr. 03-27452400-5790664, 2st trådlösa handkontroller modell: CUH-ZCT2E samt CUH-ZCT1E, strömkabel och USB- kabel
Laptop Appel Macbook Pro 13", modell A1502, snr. C02QF8TBFVH3, processor 2,7 GHz Intel Core i5, Minne 8GB 1867 MHz DDR3, lösenord: 0000, liten stöt skada, liten buckla i locket, med skadad laddare, batteriet behöver bytas, fungerar bara med strömsladden