101 - 120 av 1 517
1...567...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli 2019

Klubbad för

Skål Orrefors design Jan Johansson, modell Mayflower, höjd: 12cm Ø19cm nr: LH 4361-131

50 kr

Utrop: 50 kr

Bordsgafflar 6st, S830, 285,6g 180mm

Utrop: 1 100 kr

Bordsknviar 6st, S830, 353,4g 125mm

Utrop: 700 kr

Bordsskedar 6st, S830, 304,5g 177mm

Utrop: 1 200 kr

Teskedar 6st, S830, 132,8g 130mm

Utrop: 550 kr

Teskedar 6st, S830, 131,5g 130mm

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar 12st, S830, 171g 108mm

550 kr

Utrop: 700 kr

Tesked, S830, 14g 120mm, modell: Chippendale

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 6st, S830, 52,4g 103mm

175 kr

Utrop: 225 kr

Elgitarr Ltd ESP n427 serienr: H0906148 i hårt fodral (trasigt)

475 kr

Utrop: 550 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare B&B GA-10 serienr: 001248. Ej på visning

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver S830 152,g graverat/defekt

Utrop: 600 kr

Sockertång i silver S830 26,5g 140mm

100 kr

Utrop: 100 kr

Glasskål Paul Kedelv Flygfors -55 ca: 23cm H:6cm små repor

100 kr

Utrop: 125 kr

Färglitografi, Marie Söderlund Abstrakt komposition, numrerad och signerad 233/325 48x38,5cm i ram

Utrop: 125 kr

Färglitografi, Marie Söderlund Abstrakt komposition, numrerad och signerad 318/325 50,5x41cm i ram (sprucken ram baksida)

Utrop: 125 kr

Färglitografi, Marie Söderlund Abstrakt komposition, numrerad och signerad 232/325 50x41cm i ram

Utrop: 125 kr

Parti guld 18K 110g defekt/graverat med stenar

Utrop: 39 500 kr

Ring vitguld 18K 2,2g Ø17 ¼ med diamant ca0,20ct chip

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Armband Rävsvans 18K 28,9g 19cm kistlås

Utrop: 10 800 kr