Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli 2019
Klubbad för
Färglitografi, Marie Söderlund Abstrakt komposition, numrerad och signerad 233/325 48x38,5cm i ram
Färglitografi, Marie Söderlund Abstrakt komposition, numrerad och signerad 318/325 50,5x41cm i ram (sprucken ram baksida)
Färglitografi, Marie Söderlund Abstrakt komposition, numrerad och signerad 232/325 50x41cm i ram