Ring mönstrad 18K Ø17½ 2,0g
Utrop: 1 100 kr
Ring graverad 18K 6,6g Ø20¾
Utrop: 3 400 kr
Ring mönstrad graverad 18K 5,5g Ø17
Utrop: 2 800 kr
Ring 21K 5,2g Ø17
Utrop: 2 000 kr
Hänge 21K 5,0
Utrop: 1 800 kr
Halskedja Bismarck doserad med kistlås 18K 45cm 15,1g
Utrop: 5 600 kr
Armband fantasi 18K 36,1g 19cm
Utrop: 14 000 kr
Ring med pärla & diamanter 2xca0,02ct 4xca0,01ct 18K Ø18¼ 5,2g spricka i pärlemor
Parti guld 23K 15,2g trasigt
Utrop: 6 600 kr
Halskedja Venezia vitguld 18K 5,5g 42cm
Utrop: 2 600 kr
Parti guld 18K 6,7g trasigt
Utrop: 2 300 kr
Örhängen ett par 21K 10,3g med genombrutet mönster
Utrop: 4 200 kr
Parti guld 21K 4g trasigt
Utrop: 1 600 kr
Ring med vita stenar 18K 2,2g skev
Utrop: 800 kr
Halskedja Pansar 18K 16,2g ihålig, 55cm
Utrop: 7 500 kr
Hänge "hjärta" med orange och vita stenar 18K brv 7,6g
Utrop: 2 700 kr
Ring double 3,9g
Utrop: 50 kr
CAROLINA GYNNING, collier, S925, 26,8g, längd 36-44 cm
Utrop: 600 kr
Ring signerad Efva Attling Carpe Diem i silver S925, 8,3g Ø18 sliten
Utrop: 300 kr
Omega Geneve 14K manuell, plexiglas, 32mm, slitet armband, repor på glas
Tisdag 9 jul 2019