Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli 2019
IBANEZ V-300BS, akustisk gitarr dreadnought, sunburst, made in Japan Ser.nr: 8801377, tygfodral.
Skrin Silver 925 med träinredning ca 8,5cm - 12,5cm Guldsmed K.Andersson Y7 483,6g brutto.
SQUIER Jazzbas by Fender Indonesia, 4-strängad elbas, träfärgad, svarta blockinlägg hals, thermofodral, Ser.nr: IC061227975.
HARLEY BENTON HBZ 2005, 5-strängad elbas, Ovangkol, Valnöt, Mahogny, aktiva mikar, fodral (passar ej), saknar lock för trussrod. Ser.nr: WSM2305A070395
HÖFNER Archtop 'Verythin', halvakustisk elgitarr, vinröd, två mikrofoner, greppbräda med blockinlägg pärlemor/trä, sliten, vinröd, diverse trä/lackskador, kantstött hals, mjukt fodral (ej original).
Damväska Bottega Veneta medium Veneta, Hobo Intrecciato, brunt flätat läder ca 48 x 29cm spegel, visst slitage. Sn: B00789355J.
Parti Guld 18K 19,5g Ringar 2st med gravyr, Hängen 3st def (en med def kedja), guldbit.
Visa varaÖvrigt Övrigt
Axelremsväska Louis Vuitton, Favorite pm Damier, 21 x 12 x 3cm, dustbag, orginalask.
Visa varaElektronik Kameror
Digitalkamera Nikon D3100 objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 55-105mm 1:3.5-5.6GED, med laddare. Sn: 7088104, Wn objektiv: 34623087.
Visa varaKlockor Rolex
ROLEX OP Datejust 36mm Oystersteel, roulettdatum, Ref 116200, Oysterlänk Easylink, automat, kronometer, safirglas, medföljer extra länkbit, box & ytterkartong, Ser.nr: Z749594, ca 2007.
Visa varaFritid Sport
ABU Ambassadeur 5000C De Luxe, fiskerulle, guldrullen, något färgskav, med etui trä (logo saknas), Ser.nr: 16564