Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli 2019
SAMSUNG A6 mobiltelefon, model SM-A600FN/DS, 32GB, svart, med laddare, kabel micro-USB. Ser.nr: R58KA7GZRMD
Parti Svenska mynt 40% silver brv 116,2g, 32st i valörer 10-öre, 25-öre, 50-öre samt 1kr
4st bestickset stål, design Leif Mannerstöm, innehåller bl.a. Kokbok, 2 Köksknivar, grillbestick, skärbräda, desertbestick i etuier, gott skick. Ej på visning
LOUIS VUITTON Reykjavik Noir, scarf modell M71040, kvitto 2017 Louis Vuitton Stockholm.
Länk till Rolex Oyster 590B / 78240, 13mm, stål, fint skick, med sprintar. Rolex grönt servicefodral, bra skick, länkens vikt 26,7g inkl. fäste/sprintar.
Del av Ring Platina 3,6g med diamanter 1 x ca 0,87 W/P1 + 12 x ca 0,03-0,10ct. Alla äldre slipning
Visa varaParti Guld
Guldmynt 21K 8,9g, valör 20Kr Oscar II Sveries och Norges Konung 1878, små repor/nagg förekommer.
Pärlcollier 18K Vitguld med 32st Thaitipärlor ø ca 10-12mm + Hänge Hjärta med diamanter (Chopardliknande Happy Diamonds) och bollar + lås med diamanter ca 59cm 128,6g. Visas och hämtas hos Sefina i Göteborg
Örhängen ett par 18K Tvåfärgade Hjärtformade (Chopardliknande Happy Diamonds) med diamanter 55,7g