501 - 520 av 1 517
1...252627...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli 2019

Klubbad för

Hörlurar AirPods (trådlösa) modell: A1523 A1722 A1602, i obruten förpakning

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Herrur Certina DS Caimano quartz datum double Ø38mm, läderband, nyskick, cert 2017, box

Utrop: 1 300 kr

Litografi Theo Tobiasse 31/180 ca100X65cm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Litografi Theo Tobiasse 16/180 ca 100X65cm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Tavla:blandteknik på papper Michael Qvarsebo Röd Torso ca60X52cm

Utrop: 1 800 kr

Herrur Seiko 7T94-OBVO quartz kronograf Ø42mm, läderband, box

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur Tissot T063610A stål quartz, datum, , läderband med viklås, cert 2016, box

900 kr

Utrop: 1 300 kr

Klockor Diesel

Herrur Diesel "Only the brave", DZ-4281, Ø52mm, quartz, läderband,

375 kr

Utrop: 450 kr

Ring med blå emalj detalj 21K 7,3g Ø16

Ring med sten 21K 4,8g Ø15½

Klackring med små bucklor 21K 8,8g Ø21

Parti guld 21K skevt/udda örhänge 21K 10,6g

Armring till barn 22K 10,3g Ø48cm

Armring till barn 22K 10,2g Ø48cm

Halssmycke med tygremmar och stenar 22K brv 114,1g

Halskedja Venezia 21K 5,7g 39,5c m

Hänge 21K 5,1g 5cm

Örhängen ett par med stenar 22K brv 48,5g (saknar stoppers)

Hänge med sten 18K 0,3g

Utrop: 100 kr

Hänge Hjärta med lila sten 18K brv 1,4g 1,5cm

Utrop: 225 kr