461 - 480 av 1 517
1...232425...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli 2019

Klubbad för

Halskedja pansar 50cm 4,4g18K

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Smycken Medaljong

Medaljong foto-gömma med buckla 18K brv 5,8

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Longines Flagship 18K gravyr 1912-1962 29/10 med monogram , läderband, något repigt glas

5 500 kr

Utrop: 6 600 kr

Klockor Michael Kors

Armbandsur Michael Kors MK-5976 Ø43mm stål kronograf datum stål och double, 19,5cm, bruksskick.

1 500 kr

Utrop: 650 kr

Örhängen ett par med stenar och diamanter 2xca0,005ct 18K 2,0g 3cm

Utrop: 1 100 kr

Ring skev med sten 18K 2,2g Ø17

Utrop: 650 kr

Parti guld gravyr/skevt 18K 5,7g

Utrop: 2 100 kr

Armbandsur Tommy Hilfiger TH248.1.141685, quartz , Ø46mm, läderband, gott skick något litet märke, i ask

650 kr

Utrop: 550 kr

Örhängen ett par creoler 18K 2,2g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par creoler 18K 0,8g

Utrop: 425 kr

Ring skev med stenar (en sten saknas) 14K 3,7g

Utrop: 1 000 kr

Klockor Victorinox

Herrur Victorinox Alliance Swiss Army, safirglas,quartz, datum, blå urtavla, modell 241802, ej box

Utrop: 2 300 kr

Örhängen ett par (utan stoppers) 18K 4,0g 2,5cm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti guld graverat 18K 17,2g

Utrop: 6 200 kr

Vas Orrefors Fiskgraal signerad Edward Hald nr 2529C ca16cm

2 900 kr

Utrop: 3 400 kr

Damur Rolex datejust modell 697173, snr x852916, guld/stål med dia-index, eftersatta dior och röda stenar i glasring, Ø26mm, slitage på länk 16,5cm, nr 62523D-18 /S3 / 468 B

Axelremsväska Versace svart CLG 28347220304

2 100 kr

Utrop: 1 700 kr

Bälte Versace Collection svart skinn 48 120/135

Utrop: 900 kr

Armbandsur Tommy Hilfiger stål mineralglas quartz Ø45cm 17,5cm

600 kr

Utrop: 550 kr

Armband Kejsarlänk defekt 14K 14,9g 21cm

3 300 kr

Utrop: 4 000 kr