Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli 2019
Klubbad för
Longines Flagship 18K gravyr 1912-1962 29/10 med monogram , läderband, något repigt glas
Klockor Michael Kors
Armbandsur Michael Kors MK-5976 Ø43mm stål kronograf datum stål och double, 19,5cm, bruksskick.
Armbandsur Tommy Hilfiger TH248.1.141685, quartz , Ø46mm, läderband, gott skick något litet märke, i ask
Klockor Victorinox
Herrur Victorinox Alliance Swiss Army, safirglas,quartz, datum, blå urtavla, modell 241802, ej box
Damur Rolex datejust modell 697173, snr x852916, guld/stål med dia-index, eftersatta dior och röda stenar i glasring, Ø26mm, slitage på länk 16,5cm, nr 62523D-18 /S3 / 468 B