Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli 2019
Klubbad för
Matbestick i silver Franska liljan 6 skedar 185mm, 6 gafflar 187mm, 6 Knivar 210mm, 6 Kaffeskedar 125mm, brv 1168gr
Punschbägare 1st svensk stämplat silver 30,9g , kulhamrad med förgylld insida, fot med kant
Punschbägare 1 st svensk stämplat silver 30,7g, slät med förgylld insida, fot med kant.
Punschbägare 1st svensk stämplat silver 29,3g, kulhamrad med förgylld insida, flat fot
Omega Speedmaster stål tachymeter-skala automat kronograf 39mm, snr 55601659, stållänk 1469 / 811, längd 16cm