421 - 440 av 1 517
1...212223...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli 2019

Klubbad för

Armring små bucklor 18K 11,3g

Utrop: 4 000 kr

Ring med diamant 1xca0,25ct cape 18K 5,5g Ø19

Utrop: 3 600 kr

Matbestick i silver Franska liljan 6 skedar 185mm, 6 gafflar 187mm, 6 Knivar 210mm, 6 Kaffeskedar 125mm, brv 1168gr

3 100 kr

Utrop: 2 800 kr

Armbandsur defekt fungerar ej med små dia 18K 112,5g

Ring med stenar Panter 18K 18,9g Ø16 ¾

Utrop: 6 800 kr

Armring med stenar Panter (2 stenar saknas) 18K 27,9g Ø6cm 27,9g

8 000 kr

Utrop: 9 600 kr

Hänge Kors med diamanter baugettslipade 183xca0,025-0,03ct 18K 24,1g 7cm

19 200 kr

Utrop: 15 600 kr

Punschbägare 1st svensk stämplat silver 30,9g , kulhamrad med förgylld insida, fot med kant

Utrop: 150 kr

Punschbägare 1 st svensk stämplat silver 30,7g, slät med förgylld insida, fot med kant.

Utrop: 125 kr

Punschbägare 1st svensk stämplat silver 29,3g, kulhamrad med förgylld insida, flat fot

Utrop: 125 kr

Matsked Svensk spetsig svensk kontrollstämplad , längd 22,6cm, 69,4g , gravyr S-HA

Utrop: 275 kr

Mynt Kungliga Slottet Stockholm 250 år (2000kr) 22K 11,9g

3 800 kr

Utrop: 4 600 kr

Mynt USA (10 Dollars) 2004 22K 8,5g

Utrop: 3 400 kr

Halskedja pansar defekt 18K 2,9g

Utrop: 1 000 kr

Mynt South Africa 22K 8,4g

Utrop: 3 300 kr

Samlingsmynt 3st Astrid Lindgren 22K 25,7g

8 400 kr

Utrop: 10 200 kr

Omega Speedmaster stål tachymeter-skala automat kronograf 39mm, snr 55601659, stållänk 1469 / 811, längd 16cm

15 200 kr

Utrop: 18 000 kr

Silvermynt Kungariket Sverige Ätten Bernadotte 1kg (99,99% silver) med intyg

3 800 kr

Utrop: 4 500 kr

Ring med gravyr 18K 18g Ø18

Utrop: 6 400 kr

Ring med diamant 1xca1,01ct mellan I-J si 18K 4,5g Ø17¾

Utrop: 30 000 kr