1041 - 1060 av 1 446
1...525354...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni 2019

Klubbad för

Klockor Casio

Casio Edifice, tide graph, refnr: EMA-100-1A1VEF, stållänk med viklås

400 kr

Utrop: 500 kr

Orrefors ett par ljusstakar i Kristall H:18cm

550 kr

Utrop: 500 kr

Orrefors ett ansikte, kub, H:12cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Orrefors, ett ansikte/kub, H:9cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Oljemålning på duk, Axel roth, lossat bakstycke, krackelerad, Motiv: Älmhult station ca 1870 enl inskription på baksida, motiv: 22x31cm, liten skada på ram. Visas och hämtas på Sefina i Jönköping, Östra Storgatan 68

Utrop: 250 kr

Ring 18K 3,8g med odlad pärla Ø17

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 2,6g med stenar Ø17, sliten

500 kr

Utrop: 600 kr

Rörstrand såskanna, Gröna Anna H:7cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Skål Kosta Boda, design: Ulrica Hydman Vallien, "Happy going", H:11cm, Ø250x140mm

200 kr

Utrop: 250 kr

Rörstrand skål, Gröna Anna, H:9,5cm, Ø18cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Skål, Rörstrand, Gröna Anna, Ø18cm

150 kr

Utrop: 100 kr

150 kr

Utrop: 100 kr

uppläggningsfat Rörstrand, Gröna Anna, missfärgat, 21,5x28cm

75 kr

Utrop: 50 kr

djupa tallrikar 8st Rörstrand, Gröna Anna, Skål, Rörstrand, Gröna Anna, Ø20cm, 2st missfärgade

225 kr

Utrop: 200 kr

Mattallrik 9st Rörstrand, Gröna Anna, Skål, Rörstrand, Gröna Anna, Ø24cm, 3st missfärgade

200 kr

Utrop: 250 kr

Assietter 9st Rörstrand, Gröna Anna, Skål, Rörstrand, Gröna Anna, Ø18cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Mousetrapper office s/n: MTV07 745849, bruksslitage

Utrop: 500 kr

Apple tangentbord trådlöst, modell: a1314, något smutsigt

200 kr

Utrop: 250 kr

Apple Magic trackpad modell: A1339, bruksslitage

175 kr

Utrop: 125 kr

Sony Blue Ray modell: BDP-S1200 s/n: 2242794, med kablar, ej funktionstestad

225 kr

Utrop: 125 kr