Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni 2019
Klockor DKNY
Armbandsur DKNY, NY-4634, tvåfärgat stålarmband, pärlemorurtavla, quartz, två extra länkdelar, i box
Klockor Burberry
Armbandsur Burberry, BU4601, quartz, pärlemorurtavla, nr:03360, extra länkbitar, originalbox
Klockor Michael Kors
Klocka Michael Kors kronograf, quartz, stål, guldfärgad, mk-5166 i box, extra länkdelar
Mobiltelefon apple Iphone 6s, rose/gold, imei: 353799086214608, usb laddare, löse:000000
Samsung Galaxy J3, modell SM-J330F/DS, dual siim, Imei: 358870089930659, snr: R58JAILXPPT, utan laddare
Hörselkåpor ett par Peltor, modell: MT53H7A44B S/N: 4410154717, litet nagg på plastdel, använt skick, ej funktionstestade
Handväska Michael Kors, Hamilton, Svart, slitage på guldfärgade detaljer, dustbag, med kvitto
Handväska Michael Kors XL Clutch, svart med gulddetaljer, dustbag, 30x18cm, repor på spännet, med kvitto