1021 - 1040 av 1 446
1...515253...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni 2019

Klubbad för

Litet fat i silver S835, 77,5g

350 kr

Utrop: 300 kr

Skål i silver S925 208,7g, Ø115mm

650 kr

Utrop: 800 kr

Skål på fot i silver S835 224,1g, Ø125mm, H:70mm

700 kr

Utrop: 850 kr

Moccaskedar 7st S830 89,4g

Utrop: 350 kr

Skedar 7st i silver S830 53,8g, 90mm

Utrop: 200 kr

Reseur Blessing, Automatic, datum, fungerar ej

Utrop: 50 kr

Ljusstakat ett par Sultuna, H: 18,5cm

350 kr

Utrop: 250 kr

Tårtspade Chippendale S830, 62,2g 240mm

550 kr

Utrop: 250 kr

Såsslev Chippendale S830 46,6g, 160mm, förgylld insida

550 kr

Utrop: 200 kr

Osthyvel i silver S830, Chippendale, brv 64,7g, 220mm

650 kr

Utrop: 200 kr

Salladsbestick ett par Chippendale, S830, brv 162,8g, 240mm

700 kr

Utrop: 300 kr

Klockor DKNY

Armbandsur DKNY, NY-4634, tvåfärgat stålarmband, pärlemorurtavla, quartz, två extra länkdelar, i box

325 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Burberry

Armbandsur Burberry, BU4601, quartz, pärlemorurtavla, nr:03360, extra länkbitar, originalbox

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Klockor Michael Kors

Klocka Michael Kors kronograf, quartz, stål, guldfärgad, mk-5166 i box, extra länkdelar

500 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon apple Iphone 6s, rose/gold, imei: 353799086214608, usb laddare, löse:000000

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Samsung Galaxy J3, modell SM-J330F/DS, dual siim, Imei: 358870089930659, snr: R58JAILXPPT, utan laddare

650 kr

Utrop: 600 kr

Hörselkåpor ett par Peltor, modell: MT53H7A44B S/N: 4410154717, litet nagg på plastdel, använt skick, ej funktionstestade

1 100 kr

Utrop: 250 kr

Handväska Michael Kors, Hamilton, Svart, slitage på guldfärgade detaljer, dustbag, med kvitto

400 kr

Utrop: 250 kr

Handväska Michael Kors XL Clutch, svart med gulddetaljer, dustbag, 30x18cm, repor på spännet, med kvitto

500 kr

Utrop: 600 kr

Solglasögon ett par Ray Ban, New Wayfarer, RB 2132, liten repa på vänster glas, i fodral

550 kr

Utrop: 500 kr