Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni 2019
APPLE Iphone 8 Plus 64GB Space Gray Model A1897, med laddare, kabel, originalkartong, Ser.nr: C37VC5GCJCM2
LOUIS VUITTON, sjal med mongrammönster i grön /silver silkes och ullblanding med fransade kanter 140x140cm
Hänge 18K med diamant 1x ca 0,15ct TW/Vs Briljantslipad, Jarl Sandin Göteborg. Brv 0,8g
Klockor Rado
RADO Diastar 24,5mm, kvarts, tvåfärgad, stål, keramisk glasring, länk med viklås, Ref: 153.0344.3, slitage/repor armband boett.
Musikinstrument Övrigt
YAMAHA PA-högtalare (1st) Model MSR400, inbyggd förstärkare, bruksskick, buckla, med nätkabel. Visas och hämtas hos Sefina Pantbank Rosenlundsgatan 4 Göteborg
Musikinstrument Övrigt
SHURE, mikrofon, dynamisk, model SM58, smårepor & färgskav, mikrofonladd XLR-XLR.
Laptop HP Envy Notebook 13" Modell: 13-D007no i5-6200 8GB RAM 256GB SSD Inted HD Grafik 520 med laddare Snr. CND61430LR