681 - 700 av 1 446
1...343536...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni 2019

Klubbad för

Sked Silver 830 ca 12,8cm 17,0g

Utrop: 75 kr

APPLE Iphone 8 Plus 64GB Space Gray Model A1897, med laddare, kabel, originalkartong, Ser.nr: C37VC5GCJCM2

3 800 kr

Utrop: 4 000 kr

Punchmuggar 7st Silver 830 217,0g

Utrop: 850 kr

Armband Bismarck Silver 830 med 6st berlocker ca 19cm (en låsåtta saknas) 18,4g

75 kr

Utrop: 100 kr

Hänge Silver 925 med vit sten 8,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Mynt 5 kronor Sveriges Riksdag 1935 25,0g

Utrop: 100 kr

Halskedja 18K Venezia 41,5cm, 2,3g

Utrop: 1 000 kr

LOUIS VUITTON, sjal med mongrammönster i grön /silver silkes och ullblanding med fransade kanter 140x140cm

2 600 kr

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K med diamant 1x ca 0,15ct TW/Vs Briljantslipad, Jarl Sandin Göteborg. Brv 0,8g

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Klockor Rado

RADO Diastar 24,5mm, kvarts, tvåfärgad, stål, keramisk glasring, länk med viklås, Ref: 153.0344.3, slitage/repor armband boett.

Utrop: 1 200 kr

SILVER Skål C.G. Råströms S830, 19 x 6,5 cm, 432g

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Musikinstrument Övrigt

YAMAHA PA-högtalare (1st) Model MSR400, inbyggd förstärkare, bruksskick, buckla, med nätkabel. Visas och hämtas hos Sefina Pantbank Rosenlundsgatan 4 Göteborg

375 kr

Utrop: 550 kr

Musikinstrument Övrigt

SHURE, mikrofon, dynamisk, model SM58, smårepor & färgskav, mikrofonladd XLR-XLR.

375 kr

Utrop: 350 kr

Laptop HP Envy Notebook 13" Modell: 13-D007no i5-6200 8GB RAM 256GB SSD Inted HD Grafik 520 med laddare Snr. CND61430LR

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 5,3g vit platta på klacken

Utrop: 1 800 kr

Ring vitguld 18K 3,3g med diamanter10xca0,05ct, graverad, Ø16

2 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Klockkedja 18K 12,2g

3 400 kr

Utrop: 4 100 kr

Mynt Oscar II Sverige och Norges Konung 22K 9g

2 800 kr

Utrop: 3 400 kr

Mynt Diez Pesos 1959 21K 8,3g

2 700 kr

Utrop: 3 200 kr