Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni 2019
Örhängen ett par 18K Tvåfärgade med diamanter 2 x ca 0,01ct + 14 x ca 0,005ct 3,1g
Visa varaSmycken Örhängen
Örhängen ett par 18K Tvåfärgade med diamanter 12 x ca 0,005ct 4,7g
Visa varaParti Guld
Parti Guld 18K 6,1g Ring med diamanter 5 x ca 0,16ct graverad Ø 17¾.
Visa varaParti Guld
Parti Guld 18K 31,2g Ringar 3 st defekta/gravyr, Armband 2st defekta, Hänge ostämplat.
Visa varaKlockor Ferrari
GIRARD-PERREGAUX Ferrari, gul urtavla, 38mm, automatisk, safirglas, datum, kronograf, läderarmband alligator, Ref nr. 8020 Serie nr. 6197 i box med ytterkartong
Klockor Raymond Weil
RAYMOND WEIL Geneve, vit urtavla, automat, datum, kronograf, safirglas, stål, brunt läderarmband, 41,5mm, Cal. RW 5000, Ref nr. 7737, Serie nr. K298460, box, certifikat, manual, ytterbox
Spelkonsol Sony Playstation 4 / PS4 CUH-1116A 500GB slim, handkontroll, HDMI kabel, strömsladd Serie nr. 03274522467906221
TISSOT PR50, stål, stålarmband med viklås, quartz,datum, 36mm, repor på boett och länk Serie nr. 33715, Ref nr. J376/476
Parti Guld 18K 20,8g Ringar 4st gravyr/def, Halskedja def, Hänge def, Örhängen ett par def, Örhänge 1st udda.
ROLEX, Oyster Perpetual, Day-Date, Chronometer, Ref nr. 118238, Serie nr. XN169398, herrur, 36mm, 18K guld, automatisk, safirglas, dag, datum, diamanturtavla (8 st. 8/8, + 2 st. baguetter), Presidentlänk, viklås, cert 2014, box defekt, ytterkartong defekt