481 - 500 av 1 020
1...242526...51 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 maj 2019

Klubbad för

Hänge S925 5,1g Längd: 4cm, med stenar

150 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S925 Brv: 15,6g Längd: 5,8cm, med stenar

650 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par S925 Brv: 19,9g, Längd: 4,3cm, med stenar

700 kr

Utrop: 200 kr

Parti Silver 925 Brv: 15,5g (skadat)

50 kr

Utrop: 75 kr

Klockor Gant

Gant, Shelton modell.nr: W10944, Herrur, S/N: 1094, quartz, läderband, datum, kronograf, repig

Utrop: 375 kr

Maestro by Gibson, Akustisk gitarr Modell: MA41NACH/10, Serie.nr: 17092813172, mjukt fodral, axelrem

300 kr

Utrop: 375 kr

Print, "Renar" av Nils Nilsson Skum, inramad med passepartout 47cmx39cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Symaskin, Singer Quantum Stylist 9960, S/N: C20501076, strömsladd, pedal. Extraspolar nålar & fötter. Ej på visning

2 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Playstation 4 Slim 500GB CUH-2016A, S/N: 02-27452373-2224395, en handkontroll, HDMI-sladd. strömkabe

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Hans -Erik Eriksson (1921-1997), oljemålning på pannå, landskapsmotiv med silverfärgad list, 68x60cm. Visas och hämtas på St Eiksgatan 20

Utrop: 850 kr

Olja på duk signerad Berg, abstrakt motiv, ca 80x60cm

125 kr

Utrop: 150 kr

125 kr

Utrop: 150 kr

Inramat tryck, fågelmotiv, ca 44x37cm inklusive ram, skadad ram

Utrop: 50 kr

Utrop: 50 kr

Utrop: 50 kr

Utrop: 50 kr

Gösta Josefson (1923-2000), träsnitt med Uppsalamotiv nr 157/360, motivets mått ca 20x29 cm, skadad ram

Utrop: 150 kr

Gösta Josefson (1923-2000), träsnitt.med Uppsalamotiv nr 37/110, motivets mått ca 20x29cm, skadad ram

Utrop: 150 kr

Gösta Josefson (1923-2000), träsnitt.med Uppsalamotiv nr 46/100, motivets mått ca 20x29cmskadad ram

Utrop: 150 kr

Gösta Josefson (1923-2000), träsnitt.med Uppsalamotiv, signerad, onumrerad, motivets mått ca 20x29cm skadad ram

Utrop: 100 kr