Avslutad | Pant – Tisdag 28 maj 2019
Klubbad för
Halskedja, Wiwen Nilsson, stavlänk S925 43cm 65,9g, stämplad C9 = 1953, bruksslitage
Armband, Wiwen Nilsson, stavlänk, S925 18,5cm 27,9g, stämplad D9 = 1954, bruksslitage