Avslutad | Pant – Tisdag 16 april 2019
Megafon Auna nr: DE 46906833, smärre slitage, med batterier i fungerande skick . Ej med på visning.
Oljemålning på duk V Faxe Kop, krackelerad 48 x 55 cm, med gulfärgad ram, visst slitage
Väska, Gucci modell nr. 257275 snr. 204046 monogram canvas tote, 31 x 30 cm, visst slitage med dustbag
Mobiltelefon Sony Xperia L1 modell G3311 IMEI 355249093035347 snr WUJ01RY3KT med USB-kabel (ej original)
Mobiltelefon Apple Iphone 8 modell MQ6G2QNA 64GB IMEI 356087095932528 snr FFMXLGKEJC67 med laddare i fodral
Mobiltelefon Apple Iphone 6S Rosé 16GB modell NKQM2ZD/A IMEI 35380081751162 snr FP5SX10YGRY8 med laddare, något repig
Musikinstrument Träblås
Tvärflöjt Boosey & Hawkes snr. 480522 made in England med fodral, behöver eventuellt renoveras . Ej med på visning.
Digitalkamera Nikon D3200, snr. 6653101, med objektiv Nikon AF-S DX NIKKOR 18-55mm 1:3.5-5.6G VR, snr. 54641255, med väska, laddare och tillbehör