Avslutad | Pant – Tisdag 16 april 2019
Klubbad för
Elgitarr Gibson Les Paul Gothic Seymoure Duncan snr 017470677 made in USA, från år 2007, saknar plektrumskydd, ställvis slitage och repor på kropp, klistermärken, limrester, med mjukt fodral
Elgitarr Gibson Les Paul Studio snr 0265619223 made in USA, saknar plektrumskydd, ställvis lätt slitage, repor, slitage på stallet, från år 2012 med hardcase (tejprester)