1041 - 1060 av 2 040
1...525354...102 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 april 2019

Klubbad för

Samsung Galaxy Tab 2 7.0, GT-PR110, 8GB, WIFI, serienr: RV2CA02X37F, med laddare

275 kr

Utrop: 400 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Deluxe, serienr: 150063813, Made in USA 2015, med axelrem, saknar en sträng, i kartong

Utrop: 12 000 kr

Digitalkamera JVC Mini DV, 32x Optical Hyper Zoom 8000x Digital Zoom, GR-D340E, serienr: 161R0206, med laddare och batteri i väska

150 kr

Utrop: 300 kr

Huawei P8, GRA-L09, 16GB, imei: 866695021386867, serienr: S7M0215508003296, i fodral med laddare

750 kr

Utrop: 500 kr

Samsung Galaxy Tab 3, GT-P5210, 16GB, serienr: RF2G101L27E, med laddare ej orginal och slitet läderfodral

850 kr

Utrop: 600 kr

Figurin Lisa Larsson, GUstavsberg, "Giraff" ur serien Stora Zoo, H: 38cm, märkt med ettikett, liten nagg i fot

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Kaffeservis Christineholm, Sigvard Bernadotte, Marianne Royal Blue, Kaffekanna med lock, Sockerskål, Mjölksnipa Kaffekoppar 12st, Kaffefat 12st, Assietter 16st, Tekoppar 4st, Tefat 3st

500 kr

Utrop: 1 500 kr

Rörstand Gröna Anna, 12 Djupa Skålar Ø20cm 2 olika varianter/mönster 6 var, 12 Mattallrikar Ø24cm, några med krakerlering i emalj

650 kr

Utrop: 800 kr

Smycken Herring

Ring S925 4,2g Ø19¼

100 kr

Utrop: 100 kr

Ring S925 3,6g Ø18

75 kr

Utrop: 100 kr

Smycken Herring

Ring S925 12g Ø19¾

250 kr

Utrop: 300 kr

Smycken Herring

Ring S925 12,9g Ø20½

250 kr

Utrop: 300 kr

Smycken Herring

Ring S925 16,7g Ø20

Utrop: 400 kr

Parti guld 18K 1,6g

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar Modell Haga 10 stycken, S830, 146,7g 12,4cm, graverade

Utrop: 600 kr

Halsband Pansar S925, 6,5g, 60cm

Utrop: 100 kr

Smycken Herring

Ring S925 17g Ø19¼ Förgylld

100 kr

Utrop: 100 kr

Smycken Herring

Ring S925 5,6g Ø20½

50 kr

Utrop: 50 kr

Armring S925 15,5g

150 kr

Utrop: 75 kr

Armring S925 18,2g

250 kr

Utrop: 100 kr