Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2019
Samsung Galaxy S8 64GB modell SM-G950F, rose pink, snr RF8K33E5P6Y IMEI 356808093944904, i originalbox, med laddare och tillbehör
Tissot 1853 ref nr. T055471A snr. 12BL0580172 Ø40mm, quartz, kronograf, datum, stållänk, går ej, med box och ytterkartong
Surfplatta Samsung Galaxy Tab E, modell SM-T560 snr R52J10EP9CK, med laddare (ej original), i fodral
Skruvdragare Ryobi 18V 0-440/0-1600 min snr. 44423601025145 med batteri och laddare, ställvis hårt slitage. Ej med på visning.
Systemkamera Nikon D3300 snr 6879295 med objektiv Nikon DX AF-P NIKKOR 18-55mm 1:3.5-5.6G snr 20212, extra objektiv Nikon DX VR AF-S-NIKKOR 55-200mm 1:4-5.6G, med laddare, i väska
Laptop Thoughbook Panasonic, modell CF-31AWABX1M, Windows 10 Pro, 64-bit, Intel Core i5 CPU, 297GB, med laddare
Elgitarr Gibson Les Paul Senox-180 Deluxe made in USA snr. 82662615 från år 1982, ställvis slitage och krackeleringar i färgen, vissa skruvar saknas runt pickuper med mjukt fodral
Elgitarr, Epiphone snr. 0908230846, aningen lös switch, ställvis slitage med mjukt fodral