1281 - 1300 av 1 379
1...646566...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2019

Klubbad för

Samsung Galaxy S8 64GB modell SM-G950F, rose pink, snr RF8K33E5P6Y IMEI 356808093944904, i originalbox, med laddare och tillbehör

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Tissot 1853 ref nr. T055471A snr. 12BL0580172 Ø40mm, quartz, kronograf, datum, stållänk, går ej, med box och ytterkartong

Utrop: 1 500 kr

Surfplatta Samsung Galaxy Tab E, modell SM-T560 snr R52J10EP9CK, med laddare (ej original), i fodral

400 kr

Utrop: 500 kr

Skruvdragare Ryobi 18V 0-440/0-1600 min snr. 44423601025145 med batteri och laddare, ställvis hårt slitage. Ej med på visning.

425 kr

Utrop: 250 kr

Hörlurar ett par, Marshall modell Major II Bluetooth

350 kr

Utrop: 375 kr

Systemkamera Nikon D3300 snr 6879295 med objektiv Nikon DX AF-P NIKKOR 18-55mm 1:3.5-5.6G snr 20212, extra objektiv Nikon DX VR AF-S-NIKKOR 55-200mm 1:4-5.6G, med laddare, i väska

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Laptop Thoughbook Panasonic, modell CF-31AWABX1M, Windows 10 Pro, 64-bit, Intel Core i5 CPU, 297GB, med laddare

4 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Senox-180 Deluxe made in USA snr. 82662615 från år 1982, ställvis slitage och krackeleringar i färgen, vissa skruvar saknas runt pickuper med mjukt fodral

Utrop: 6 000 kr

Vinylskiva "The Pretty Things - get the picture? fontana"

275 kr

Utrop: 300 kr

1 vinylskiva "Handgjort Sound Studios 1970" visst slitage

325 kr

Utrop: 300 kr

Skålar 3st Arabia Finland Arctica, Ø16cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Skål Arabia Finland Arctica, Ø21,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Uppläggningsfat Arabia Finland Arctica, 33x25cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Uppläggningsfat Arabia Finland Arctica, Ø30,5cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Såsskål Arabia Finland Arctica, höjd 7cm Ø15,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Assietter 14st Arabia Finland Arctica, Ø17cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Kaffekoppar med fat 12st, Arabia Finland Arctica

Utrop: 500 kr

Elgitarr, Epiphone snr. 0908230846, aningen lös switch, ställvis slitage med mjukt fodral

1 700 kr

Utrop: 1 100 kr

Förrättstallrikar 12st Arabia Finland Arctica, Ø20,5cm

500 kr

Utrop: 300 kr

Porslin Fat

Mattallrikar 15st Arabia Finland Arctica, Ø23,5cm, en med nagg

500 kr

Utrop: 375 kr