Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2019
Klockor Victorinox
Victorinox Swiss Army Ø42mm, safirglas, datum, blå urtavla, tvåfärgat stålarmband med viklås, repig glasring, refnr: V249079, snr: 140627096, i box med instruktionsbok
Skål Orrefors, Design Erika Lagerbielke modell Zodiac, signerad EL 4729-14, höjd: 14,5cm, Ø20,5cm
Skål Orrefors, Design Erika Lagerbielke modell Zodiac, signerad EL 4729-14, höjd: 14,5cm, Ø20,5cm, repig botten, skada i glas
Skulptur Kosta Boda Make Up Läppstift, korallfärgat, design Åsa Jungnelius, glaskonst, H: 20,5cm
Certina DS Podium 100m, stål med stållänk, quartz, 40mm, safirglas, kronograf, defekt krona (kan ej ställa datum), glapp i viklås, nollställer ej korrekt
Fritid Övrigt
Hörselkåpor 3M Peltor WS Alert XPI, med hjälmhållare, bluetooth multipoint (ansluter upp till två mobiltelefoner), mikrofon, Auto-Pairing, medhörning och FM-radio, bruksskick
Elgitarr Gretsch Electromatic, ombyggd (originaldelar finns), snr: CYG05070534, med strap, i hardcase
Certina Damur Quartz, 18K boett, graverad baksida, med datum, safirglas med läderband i originalask, boettnu: EOL 152.9289.68