861 - 880 av 1 379
1...434445...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2019

Klubbad för

Hänge 18K 2,0g med grön sten och diamanter 3xca0,01ct

Utrop: 1 000 kr

Hänge 18K 2,2g med grön sten (skador på sten) och diamanter 3xca0,02ct (skadade), ostämplad

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K brv 7,1g med sten, skevt/defekt

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Mynt Övrigt

Mynt 18K 1,3g Ø1,4cm, i plastetui

350 kr

Utrop: 425 kr

Örhängen 14K 2,1g venezia längd: 3,5cm

Utrop: 550 kr

Armring 18K 7,3g Ø6cm, skev

Utrop: 2 300 kr

Halskedja 20K 24,0g, otydliga stämplar

Utrop: 8 700 kr

Hänge 21K brv 7,5g med stenar, ostämplat

Utrop: 2 700 kr

Halskedja 21K 8,0g, defekt

Utrop: 2 900 kr

Hänge 21K 17,7g buckligt

Utrop: 6 400 kr

Ring 14K 10,8g vitguld, graverad

Utrop: 2 700 kr

Parti guld 18K 8,1g, med stenar

Utrop: 2 700 kr

Armband 18K 32,5g 18,5cm vitguld med diamanter 9xca0,08ct, pike, små inneslutningar

Utrop: 14 400 kr

Halskedja Venezia 18k 26,8g Längd 93cm

Utrop: 9 600 kr

Armband 14k 22g skadad

Utrop: 5 400 kr

Klackring 18k 10,2g Ø23½ med svart sten

Utrop: 3 300 kr

Klackring 18k 9,0g med vita stenar Ø23

Utrop: 2 900 kr

Armband 18K 20,2g skadad, saknar låsåtta

Utrop: 6 600 kr

Örhängen ett par 18K 2,0g snurrstop, odlade pärlor

425 kr

Utrop: 500 kr

Ringar 4st 18K 13,1g graverade

Utrop: 4 200 kr