641 - 660 av 1 379
1...323334...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2019

Klubbad för

Hänge 18K med pärla 0,6g

Utrop: 300 kr

Hänge Hjärta 18K 0,6g

Utrop: 300 kr

Hänge Kors 18K 0,2g

Utrop: 100 kr

Hänge 18K bokstaven J 0,7g

275 kr

Utrop: 325 kr

Hänge 18K Vitguld med pärla och diamanter 2 x ca 0,005ct 0,8g

325 kr

Utrop: 400 kr

Hänge 18K Vitguld med diamanter 2 x ca 0,005ct 0,7g

Utrop: 350 kr

Örhängen ett par 18K 1,6g

Utrop: 800 kr

Örhängen ett par 18K 1,7g

Utrop: 850 kr

Örhängen ett par 18K 2,2g

Utrop: 1 100 kr

Örhängen ett par 18K 3,3g

Utrop: 1 600 kr

Örhängen ett par 18K något buckliga (ett lås saknas) 2,4g

Utrop: 800 kr

Hänge 14K Stjärntecknet Fiskarna 1,9g

Utrop: 500 kr

Hänge 14K Hästsko 0,9g

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par 14K med röda stenar 0,7g

150 kr

Utrop: 175 kr

Armband 14K med platta defekt /av ca 15cm 1,3g

Utrop: 300 kr

BREITLING, Colt Automatic (200M/660FT), Chronometre Serie nr. 1632838, Ref nr. A17388, herrur, 44 mm, stål, automatisk, safirglas, datum, Professional III länk (repig), viklås, Ref nr. W2414 173A

Utrop: 16 200 kr

BREITLING Crosswind herrur, 43mm, automatiskt, stål med pilotlänk i stål (repig), safirglas, datum, kronograf, refnr: A13055 Serie nr. 6174 i behov av service, skadad urtavla, repor på glas

11 200 kr

Utrop: 9 600 kr

Armband Fantasi 18K 19,5cm repor samt små bucklor förekommer 31,4g

Utrop: 10 400 kr

Halskedja Figaro 18K 39cm 12,7g

Utrop: 4 400 kr

Armring stel 24K (999,9/1000) defekt/bucklor 23g

Utrop: 9 600 kr