Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2019
Klubbad för
Manschettknappar 1 par med liten vit sten i silver svensk kontrollstämpel 9,2g med förgylld platta
Silverbestick, Barnskrapa 104mm, 1 Sked med gravyr Catarina 128mm, 1 Barnsked skåne 107mm, kontrollstämplat silver 59,6g