561 - 580 av 1 379
1...282930...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2019

Klubbad för

Örhängen Lapponia 1 par 925 silver 2g

450 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen Creoler med mönster 14K 6,3g

Collier i 835 silver med stenar 42cm, 5,1g

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband defekt 14K 9,1g

Utrop: 2 300 kr

Armband Bismarck 18K 20,1g 20cm

Utrop: 7 400 kr

Hänge i silver med markasiter och månsten längd 45mm, 4g

175 kr

Utrop: 50 kr

Armband vitguld med diamanter 33xca0,02ct totalt 0,66ct 18K 14,9g 18,5cm

Utrop: 7 800 kr

Brosch svensk kontrollerat silver 4,2g, ca 37mm i diameter, C9 (1953)

125 kr

Utrop: 50 kr

Armband X-länk med 6 berlocker små defekter 18K 19,7g 20cm

Utrop: 6 800 kr

Hängen 2st i 835 silver höjd 30mm och 37mm, med sten brv 8,8g

200 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja vitguld sned korridorslänk 18K 22,1g 44cm

Utrop: 8 100 kr

Ring tvåfärgat graverad 18K 2,3g

Utrop: 800 kr

Ett udda Örhänge defekt 14K 4,1g

Ett par Örhängen med mönster små bucklig 18K 7,1g

Ring med diamanter 36 små och 1xca0,10ct 18K 3,2g Ø17

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Manschettknappar 1 par med liten vit sten i silver svensk kontrollstämpel 9,2g med förgylld platta

Utrop: 100 kr

Ring med frusen dekor 925silver 6,5g Ø19,5

75 kr

Utrop: 75 kr

Tårtspade modell Valdres i silver svensk import kontrollstämpel 45,8g, 208mm.

150 kr

Utrop: 200 kr

Silverbestick, Barnskrapa 104mm, 1 Sked med gravyr Catarina 128mm, 1 Barnsked skåne 107mm, kontrollstämplat silver 59,6g

Utrop: 225 kr

Parti silver , Armb pansar def låsögla 21cm,Armb halvrunda stavar def (lås löst), Halskedja pansar 40,5cm def lås33,2g

100 kr

Utrop: 125 kr