501 - 520 av 1 379
1...252627...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2019

Klubbad för

Parti Guld, två ringar skeva varav en med sten 14K 3,3g

Utrop: 850 kr

Armband X-länk 18K 21,9g 19cm

Utrop: 7 700 kr

Ring flätad små repig 14K 6,0g Ø19¾

Utrop: 1 600 kr

Design blyertspenna, Graf Von Faber-Castell "The Perfect Pencil", i ask, och manual.

750 kr

Utrop: 800 kr

Armband 18K 31,1g 19cm

Utrop: 11 000 kr

Halskedja 18K 22,0g 42,5cm

6 500 kr

Utrop: 7 800 kr

Ring tvåfärgad med små diamanter 18K 5,5g Ø17¾

Utrop: 2 800 kr

Parti Guld, Armband slitet, hänge med gravyr samt sten 18K BRV 9,3g

Utrop: 3 000 kr

Halskedja X-länk 18K 11,3g 45,5cm

Utrop: 4 000 kr

Armband Fiskbenslänk litet defekt vid lås 18k 9,6g 18,5cm

Utrop: 3 200 kr

Parti Guld, halskedja och hänge båda defekta 18K 16,3g

Utrop: 5 400 kr

Halskedja med integrerat hänge S925 6,9g 40cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge slitet med emalj 14K 1,5g

Utrop: 375 kr

Parti Guld, två ringar med gravyr 23K 10,5g

Utrop: 4 200 kr

Hänge defekt 18K 1,0g

Utrop: 350 kr

Halskedja Pansarlänk 18K 1,5g 47g

450 kr

Utrop: 550 kr

Ljusstake signerad Wiwen Nilsson, sterling silver 390g,stämplad O9 (1964), 65mm Ø159mm, biblioteksljusstake

9 300 kr

Utrop: 7 800 kr

Ring med pärla Gravyr 18K 3,3g

Utrop: 1 100 kr

Mynt Övrigt

Silvermynt USA 0ne Dollar 1oz fine silver , 20 st , 626g, (bullions)

3 000 kr

Utrop: 2 900 kr

Mynt Övrigt

Silvermynt Republik Österreich 20st, 1,50euro 1 unze Feinsilber 625,8, (bullions)

3 000 kr

Utrop: 2 900 kr