Avslutad | Pant – Tisdag 12 mars 2019
Laptop, Apple Macbook Air i5, 1,7ghz, 4GB 13", modell: A1369, snr: C02G6NZEDJW, laddare, i fodral
Laptop, Acer, Swift 1, minne eMMC 64gb, Intel Celeron, Processor N3060, lösenordslåst, laddare
Laptop, Asus Vivobook Slip, K410ua, Intel Core 1R 8th Gen, lösenord 8992, snr: 07N0GR067458307, sladd, i kartong
Dator, Apple iMac, modell A1418, n,7 GHz, Intel Core i5, 8gb, snr: C021317VF8JS, strömsladd, tangentbord, datormus. Ej på visning
Musikinstrument Övrigt
Förstärkare, Vox, Brian May Special, modell: VBM1, snr: 005433, sladd, fläckar. Ej på visning
ARmbandsur, Tissot 1853, 18K, 35mm, quartz, datum, safirglas, graverad boett, läderband, går ej, cert 2014, box
Elgitarr, Ibanez X-series, modell XV500, snr: C854035, made in Japan, hårt fodral, små lackskador, en sträng saknas
Taburett, Kaare Klint, Rud. Rasmussen, lädersits bredd: 58cm höjd: 43cm. Visas och hämtas hos Sefina Pantbank, Bergsgatan 1, Malmö
Taburett, Bernt Ptersen, egyptisk, Palisander, flätad sits, lagad. Visas och hämtas hos Sefina Pantbank, Bergsgatan 1, Malmö
Skulptur, Rörstrand, Birger Kaikiainen, glaserat stengods, polykrom dekor, signerad 5/7 250M16 1397, höjd: 35cm
Snowboard, Burton, Feel Good FG52, repig, slitna bindningar, 150cm, Visas och hämtas hos Sefina Pantbank, Bergsgatan 1, Malmö
Snowboard, Salomon, D/1515LW, repig, 148cm, bindningar. Visas och hämtas hos Sefina Pantbank, Bergsgatan 1, Malmö