Avslutad | Pant – Tisdag 12 mars 2019
Mobiltelefon, Apple, iPhone 7, 32gb, Matte Black, imei: 356558081933670, repig baksida, i kartong
Mobiltelefon, Apple iPhone X, 64GB, Soace Gray, imei: 353044090968661, i kartong
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S6 Edge Plus, 64GB, Sapphire Black, imei: 352720076506549, i kartong, liten spricka i glas, spricka i kameraglas (påverkar ej kameran)
Högtalare, Audio Pro Addon C10, snr: 165201054, strömsladd, stötskador. Ej på visning
Tavla, Hasse Andersson Gåsmålaren, litografi, numrerad 44/300, 29,5x23,5cm inklusive ram
Laptop, HP Pavilion Beatsaudio, modell 13-a0850no, snr: 5CD4398QHS, musplatta fungerar ej, laddare, datormus, repig undersida
Laptop, Acer chromebook, CB3-132 series, modell: N15Q8, intel inside, 100GB Google Drive, snr: NXG4XED0118040BCCE7600, med laddare, lösenord: malmodolly56