Avslutad | Pant – Tisdag 5 mars 2019
Klubbad för
Manschettknappar ett par signerade Wiwen Nilsson med stenar S925 15,2g stämplade Q9=1966, liten skada på en sten i etui
Systemkamera Canon 500D Snr: 2550753564 med objektiv Canon 18-55mm 1:3,5-5,6 Snr: 7450013928 med uv filter, laddare i väska, minneskort 8GB