1221 - 1240 av 1 323
1...616263...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 mars 2019

Klubbad för

Vas Denmark Copenhagen, höjd 10cm bredd 10cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja S925 45cm 2,6g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge med stenar S925 2,0g

Utrop: 75 kr

Örhänge ett par med stenar S925 2,4g

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 1,9g

50 kr

Utrop: 75 kr

Örhänge ett par med stenar S925 1,3g

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par med stenar S925 7,2g

Utrop: 200 kr

Ring med stenar S925 Ø18 5,1g

Utrop: 125 kr

Ring med stenar S925 Ø17½ 2,1g

Utrop: 75 kr

Uppläggningssked modell Rosen 103mm S830 12,6g

Utrop: 75 kr

Collier med stenar Lapis lazulikulor med lås i Silver double 45,5cm med

550 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja Venezia S925 40cm 2,7g

Utrop: 50 kr

Ring S925 Ø17 7,1g

150 kr

Utrop: 200 kr

Ring S925 Ø17 6,8g

125 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen ett par S925 double 0,8g

25 kr

Utrop: 50 kr

Stop på fötter, S830 791,5g höjd 15,5-18cm, gravyr i botten, stämplad M8= 1938

3 900 kr

Utrop: 3 200 kr

Vas S830 267,0g gravyr i botten, höjd 15cm Ø10,7cm

1 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Dopkopp signerad Wiwen Nilsson S925 59,6g, höjd 4cm Ø6cm, stämplad C9=1953, graverad

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Servettring signerad Wiwen Nilsson S925 24,7g, bredd 2,5cm Ø4-4,5cm, stämplad C9=1953, graverad

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Manschettknappar ett par signerade Wiwen Nilsson S925 12,0g, med monogram , stämplade C9=1953 i etui

1 700 kr

Utrop: 1 400 kr