Avslutad | Pant – Tisdag 5 mars 2019
Klubbad för
Mobiltelefon OnePlus 2, 64GB modell: A2001 IMEI 867271028691573 snr, Q200114A0635536 med laddare fungerar ej, saknar stickkontakt och kartong
Klockor Diesel
Diesel Chronograph, herrur Ø49mm stål, mineralglas, quartz, datum, stållänk, ref.nr. DZ4203 nr 861606 med extra länkbitar, manual, box
Grafiskt blad, Sven-Olof Ehrén, Stockholmsmotiv, signerad och daterad -80, 38,5x55cm, i ram, inramningstejpen på baksidan lossnat
Grafiskt blad, Sven-Olof Ehrén, Stockholmsmotiv, signerad och daterad -74, numrerad 334/360, 31,5x44cm, i ram, inramnings tejpen på baksidan lossnat