941 - 960 av 1 323
1...474849...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 mars 2019

Klubbad för

Mobiltelefon OnePlus 2, 64GB modell: A2001 IMEI 867271028691573 snr, Q200114A0635536 med laddare fungerar ej, saknar stickkontakt och kartong

Utrop: 1 200 kr

Apple Ipad mini modell:A1455 16G IMEI 990004127579393 med laddare i kartong

Utrop: 1 200 kr

Klockor Diesel

Diesel Chronograph, herrur Ø49mm stål, mineralglas, quartz, datum, stållänk, ref.nr. DZ4203 nr 861606 med extra länkbitar, manual, box

Utrop: 1 000 kr

Grafiskt blad, Sven-Olof Ehrén, Stockholmsmotiv, signerad och daterad -80, 38,5x55cm, i ram, inramningstejpen på baksidan lossnat

425 kr

Utrop: 750 kr

Grafiskt blad, Sven-Olof Ehrén, Stockholmsmotiv, signerad och daterad -74, numrerad 334/360, 31,5x44cm, i ram, inramnings tejpen på baksidan lossnat

400 kr

Utrop: 750 kr

Grafiskt blad, Roland Svensson, signerad, numrerad 28/200, 30x 45,5cm, i ram

500 kr

Utrop: 300 kr

Halsband Pansar 18K 7,8g 50,7cm

Utrop: 3 400 kr

Ring 18K 4,4g Ø16¼ med diamanter 34xca0,015ct

2 500 kr

Utrop: 2 700 kr

Halskedja Venezia 18K 4,5g 42,5cm defekt

Utrop: 1 500 kr

Hänge 18K 1,5g Tro Hopp & Kärlek

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K 14,8g defekt, graverat

Utrop: 5 000 kr

Ring 18K 4,8g Ø18¼ graverad

Utrop: 1 600 kr

Örhängen ett par 14K 6,5g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K 0,9g

Utrop: 450 kr

Halskedja Venezia 18K 2,7g 42,2cm

Utrop: 1 200 kr

Armband X-länk 18K 8,5g 18,8cm med en berlock Hjärta

Utrop: 3 000 kr

Hänge 18K 3,9g med odlad pärla

Halssmycke 18K tvåfärgad 9,1g 45cm

Parti guld 18K 4,0g defekt

Utrop: 1 400 kr

Halsband 21K 7,6g 33,5cm

Utrop: 3 000 kr