921 - 940 av 1 323
1...464748...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 mars 2019

Klubbad för

Minnesplakett okänd metall förgylld 30,9g Astrid Lindgren 1907-2002 Pippi Långstrump 1945-2015 i plastetui

75 kr

Utrop: 50 kr

25 kr

Utrop: 50 kr

Minnesplakett okänd metall 30,9g Astrid Lindgren 1907-2002 Pippi Långstrump 1945-2015

25 kr

Utrop: 50 kr

Minnesplakett okänd metall 30,8g Astrid Lindgren 1907-2002 Pippi Långstrump 1945-2015

Utrop: 50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S800 180,9g, graverat

Parti silver S830 66,4g graverat

Förstoringsglas S800 brv: 8,5g

Armband Pansar S925 14,8g 21,2cm

Halsband Pansar S925 10,5g 119cm, defekt

Askfat Deco Made in Sweden Hälsingborg 23x23cm

Utrop: 375 kr

Kamera Sony Aplha a3000 20.1 MegaPixels Apc-S Snr: 4036617, med objektiv Sony Optical Steady Shot Modell: SEL18553.5-5.6/18-55 snr: 8166772 , 1st laddare, 1 adapter i orginalkartong med manual och axelrem

750 kr

Utrop: 800 kr

Pennor 2st Montblanc Bläck: Meisterstuck/Bly; Pix i etui

1 700 kr

Utrop: 900 kr

Akvarell Carl Hampus Bergman, 23x18cm i ram

100 kr

Utrop: 125 kr

Akustisk gitarr, Fender modell: DG-5 BK Snr: CS06022093, i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 600 kr

Vas Kosta signerad Wärff nr 429031, höjd 20,5cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Glasvas, höjd 18,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Askfat Rörstrand, Europa film, Längd: 13,5cm, Bredd: 10cm

Utrop: 50 kr

Fat Rörstrand Lidköping Ø13cm

Utrop: 50 kr

Fat Rörstrand Malmö Ø12,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr