701 - 720 av 1 323
1...353637...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 mars 2019

Klubbad för

Klockor Tudor

Tudor, Geneve, Heritage Chrono, Serie nr. I454434, Ref nr.70330, kronograf, herrur, 42 mm, stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk, viklås

16 600 kr

Utrop: 18 000 kr

Breitling, SuperOcean (200M/660FT), Héritage 42, Chronometre, herrur, 42 mm, stål, automatisk, safirglas nagg, datum, gummiband (Ocean Racer), viklås, glasring repig, Serie nr. 1393203, Ref nr. A17321, certifikat augusti 2012

15 000 kr

Utrop: 18 000 kr

Målning Olja på duk , signerad Hittorkko -87 , motiv Landskap mått ca 62*50cm, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

150 kr

Utrop: 100 kr

Målning Olja på duk , oläslig signatur, motiv Blomsterstilleben mått ca 25*40cm, färgbortfall, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

375 kr

Utrop: 125 kr

Målning Olja på duk , signerad P.E.N -67, motiv Landskap mått ca 33*55cm, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

75 kr

Utrop: 100 kr

Målning Olja på duk , signerad R Hamengren , motiv Landskap mått ca 52*80cm, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

225 kr

Utrop: 225 kr

Målning Olja på duk , signerad Ragnar Egron Söderström, motiv Vinterlandskap mått ca62x92cm lös i inramningen, tejpad

100 kr

Utrop: 125 kr

Målning Olja på duk , signerad H Borgström , motiv Landskap/ Hornborgarsjön mått ca 38*46cm, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

150 kr

Utrop: 225 kr

Målning Olja på duk , signerad H Borgström , motiv Landskap mått ca 38*46cm, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

250 kr

Utrop: 225 kr

Collier 18K 13,1g ca40cm med diamanter 59xca0,01ct 4xca0,03ct, 24xca0,02ct

6 600 kr

Utrop: 7 800 kr

Collier 18K 7,1g 41cm med diamanter 26xca0,01ct

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K 10,9g defekt med diamanter 8xca0,05ct

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Parti guld 14K 2,6g graverat

Utrop: 700 kr

Ring 18K 13,7g Ø16 med diamanter 16xca0,03ct

Utrop: 6 900 kr

Hänge 21K 3g

Utrop: 1 200 kr

Halsband 21K 2,7g 41cm

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 21K 39,3g defekt

Utrop: 14 800 kr

Halsband 18K 8,8g 56cm

Utrop: 3 800 kr

Halsband 18K 6,8g 43cm

Utrop: 2 300 kr

Hänge 18K 2,4g vitguld med stenar

Utrop: 1 200 kr