Avslutad | Pant – Tisdag 5 mars 2019
Klockor Tudor
Tudor, Geneve, Heritage Chrono, Serie nr. I454434, Ref nr.70330, kronograf, herrur, 42 mm, stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk, viklås
Breitling, SuperOcean (200M/660FT), Héritage 42, Chronometre, herrur, 42 mm, stål, automatisk, safirglas nagg, datum, gummiband (Ocean Racer), viklås, glasring repig, Serie nr. 1393203, Ref nr. A17321, certifikat augusti 2012
Målning Olja på duk , signerad Hittorkko -87 , motiv Landskap mått ca 62*50cm, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Målning Olja på duk , oläslig signatur, motiv Blomsterstilleben mått ca 25*40cm, färgbortfall, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Målning Olja på duk , signerad P.E.N -67, motiv Landskap mått ca 33*55cm, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Målning Olja på duk , signerad R Hamengren , motiv Landskap mått ca 52*80cm, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Målning Olja på duk , signerad Ragnar Egron Söderström, motiv Vinterlandskap mått ca62x92cm lös i inramningen, tejpad
Målning Olja på duk , signerad H Borgström , motiv Landskap/ Hornborgarsjön mått ca 38*46cm, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Målning Olja på duk , signerad H Borgström , motiv Landskap mått ca 38*46cm, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm