681 - 700 av 1 323
1...343536...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 mars 2019

Klubbad för

Glasskulptur på sockel, Kosta Boda, Bertil Vallien (1938- ), "Viewpoints" Klart och blåttglas, 7099519, 1900-talets andra hälft, H:ca19,5cm

1 600 kr

Utrop: 750 kr

Glasflaska med knopp, Kosta Boda, Bertil Vallien (1938- ), opakt och transparantglas, 1980/90-tal, H:31cm, graverad 82607

950 kr

Utrop: 600 kr

Kompakt polaroidkamera, Fujifilm Instax mini 70 snr A793138 i orginalförpackning, Film ingår ej

Utrop: 600 kr

Go Pro Kamera, Hero 4, 4K30 för foto och 1080p120 för video, snr: C3131128618708, minneskort 32gb, med tillbehör, manual, laddare, orginal kvitto

Akustisk gitarr, Ibanez SGT120E-HS, med mikrofon, SRN:1P-01CI110810583, i mjuktfodral

600 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Sport

Flugfiskespö, Orvis Encounter 9F, 3½ oz, 5wt, i fodral

850 kr

Utrop: 375 kr

Ring 18K 7,7g Ø17¼ Georg Jensen tvåfärgad med diamanter 11xca0,01-0,02ct

Pärlcollier odlade saltvattenspärlor 9,0-10,1mm, 42cm, lås 18K tvåfärgat

Cartier, Must de Cartier nr 085718PL, S925, damur, 22x30cm, quartz, mineralglas, läderband

Klackring 18K 6,0g Ø15 vitguld med sköld

Armringar 2st 14K 8,3g, skeva

Parti guld 18K 7,3g defekt

Hänge 18K 1,9g med diamant ca0,07ct

Armband 18K 9,8g 18,8cm integrerat hänge med säkerhetskedja

Halsband Ankar S925 375,7 74cm

3 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Kaffeskedar 9st, S830, 137,7g 120mm Modell Chippendale

450 kr

Utrop: 550 kr

Bordsknivar, 4st, S830, 203,9g 210mm Modell Chippendale

650 kr

Utrop: 800 kr

Bordsgafflar 5st, S830, 196,1g 180mm Modell Chippendale

900 kr

Utrop: 800 kr

Bordsskedar 4st, S830, 189,1g 180mm Modell Chippendale

Utrop: 750 kr

Parti silver, S830 144,5g del i stål

Utrop: 500 kr