Avslutad | Pant – Tisdag 5 mars 2019
Glasskulptur på sockel, Kosta Boda, Bertil Vallien (1938- ), "Viewpoints" Klart och blåttglas, 7099519, 1900-talets andra hälft, H:ca19,5cm
Glasflaska med knopp, Kosta Boda, Bertil Vallien (1938- ), opakt och transparantglas, 1980/90-tal, H:31cm, graverad 82607
Kompakt polaroidkamera, Fujifilm Instax mini 70 snr A793138 i orginalförpackning, Film ingår ej
Go Pro Kamera, Hero 4, 4K30 för foto och 1080p120 för video, snr: C3131128618708, minneskort 32gb, med tillbehör, manual, laddare, orginal kvitto
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Akustisk gitarr, Ibanez SGT120E-HS, med mikrofon, SRN:1P-01CI110810583, i mjuktfodral
Ring 18K 7,7g Ø17¼ Georg Jensen tvåfärgad med diamanter 11xca0,01-0,02ct
Visa varaSmycken Pärlcollier
Pärlcollier odlade saltvattenspärlor 9,0-10,1mm, 42cm, lås 18K tvåfärgat
Visa varaKlockor Cartier
Cartier, Must de Cartier nr 085718PL, S925, damur, 22x30cm, quartz, mineralglas, läderband