681 - 700 av 1 324
1...343536...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2019

Klubbad för

Kaffe/tefat 4st Royal Copenhagen Musselmalet helblond. Ø 13,5cm.

Utrop: 200 kr

Kaffe/tefat 2st Royal Copenhagen Musselmalet helblond. Ø ca 13,5cm.

Utrop: 100 kr

Tekoppar/sopptallrikar 4st med öron Royal Copenhagen Musselmalet helblond. Ø ca 11cm.

700 kr

Utrop: 750 kr

Porslinsägg 3st Royal Copenhagen Mussellmalet helblond. Med ögla band och fågelbo.ca 6,5cm.

500 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja Singapore 18K defekt 1,1g

Utrop: 350 kr

Ring 18K med gravyr 4,3g

Utrop: 1 300 kr

Tavla Olja på duk, Eric Lundgren 64 x 44 cm guldfärgad ram.

Utrop: 600 kr

Tavla Olja på du R.G Hallquist 1935. Ca 45 x 54cm med träram.

Utrop: 500 kr

Tavla Olja på duk Gabriel Strandberg 1935. Ca 30 x 32cm träram.

Utrop: 350 kr

Figurin Royal Copenhagen 2444"hh" Dansande Flicka. Höjd ca 21cm.

400 kr

Utrop: 125 kr

Figurin Royal Copenhagen, 527"DB" Flicka med gås, Höjd: ca 22,5cm.

175 kr

Utrop: 125 kr

Figurin Royal Copenhagen, 1300 "AL", Man och Kvinna Höjd: ca 19,5cm.

200 kr

Utrop: 125 kr

ROLEX Oyster Perpetual Cosmograph Daytona 40mm, Ref: 116523, automat, kronograf, stål/guld, vit urtavla, safirglas, Oysterlocklänk (kort länk) s/g, viklås (Easylink) Serie nr. 4X318628, små repor på bezel, repor armband. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

Figurin Bing&Gröndal, 2385 "BN", Ett dansande par. Höjd: ca 20cm.

175 kr

Utrop: 125 kr

Figurin Bing&Gröndal, 1757 "W", Pojke sittandes på sten. Höjd: ca 19cm.

175 kr

Utrop: 125 kr

Figurin Royl Copenhagen, 772 "LD". Pojke med Ko. Höjd: ca 17cm.

175 kr

Utrop: 125 kr

Figurin Royal Copenhagen, 1251 "uR". Stående Flicka. Höjd: ca 19cm.

100 kr

Utrop: 125 kr

Figurin Bing&Gröndal, 1614 Q"JP". Pojke och Flicka. Höjd: ca 17cm.

325 kr

Utrop: 125 kr

Figurin Bing&Gröndal, 2180 "T", Kvinna med get. Höjd: ca 19cm.

175 kr

Utrop: 125 kr

Figurin Royal Copenhagen, 1314 "GB". Sittande flicka som stickar. Höjd: ca 15cm.

175 kr

Utrop: 125 kr