Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2019
Käpp med silver handtag S800, 85cm, slitage på trädelarna, bucklor på silver handtaget. Ej på visning
Spelkonsol Microsoft Xbox 360 snr:505924321005, med handkontroll och slitna knappar, med strömsladd, med skiva: NHL 11, små repig
Laptop Apple Macbook Air 13", OS X EI Capitan, modellnr: A1466, processor: 1,4 GHz Intel Core i5, memory: 4 GB 1600 MHz DDR3, snr: C02MJHXRG086, Graphics: Intel HD Graphics 5000 1536 MB, lösenord: 0000, med laddare, och väska Pouch, från tidigt 2014
Pumps 1 par Christian Louboutin, strl: 38, klackhöjd: 12mm, leopard mönster, , i dustbag med originalkartong
Solglasögon 1 par Louis Vuitton, modell: z0051u, snr: S0126, med en liten repa på glaset, med original tygfodral, original hårt fodral, med originalbox, med kvitto
Kuvertväska Michael Kors, silver läder med detaljer i vitmetall, 27x14x2cm, fläckar förekommer
Knivar 5st S830 232,5g, Hallbergs rostfritt stål och skaftet är fyllt, repiga, missfärgat , graverat, 21cm