641 - 660 av 1 324
1...323334...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2019

Klubbad för

Hänge 14K 5,7g

Utrop: 1 400 kr

Hänge 14K 5,6g

Utrop: 1 400 kr

Hänge 14K 4,1g

Utrop: 1 000 kr

Halskedja Kejsar 14K ca 51cm 35,9g

7 500 kr

Utrop: 9 000 kr

Vas Contrast Kosta Boda Anna Ehrner Blå. Höjd: ca 24cm Ø ca 20cm.

325 kr

Utrop: 250 kr

Ljuslykta Kosta Boda Blå med nagg/hål Ø ca12cm Höjd: ca 10cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Tavla Olja på duk WILHELM VON GEGERFELT signerad 39 x 59cm Guldram (något skadad)

Utrop: 12 000 kr

Oljemålning Manfred Flyckt Signerad. 67x58cm. Guldram (något nött/avskavd färg)

Utrop: 600 kr

Oljemålning Manfred Flyckt. Signerad 48x61cm. Träram (något skavd)

Utrop: 600 kr

ROLEX OP Submariner 40mm stål/guld Ref: 116613LB, blå glasring guld/keramik, blå sunburst tavla, automat, kronometer, safirglas, datum, länk Oyster stål/guld med justerbart viklås Glidelock, box (39141.02) certifikat 2017, Ser.nr: 9253U622, små repor.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

Utrop: 114 000 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S9 64gb. Modell SM-G960F med laddare. Operatör Telia. Olåst. Imei nr: 357171093008611. Några repor.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S7. Modell: SM-G930F 32gb. Gold platinum. Med orginalbox, instruktioner, laddare (ej orginal), Något kantstött samt spricka på baksidan av mobilen. Emei: 357350074151703. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

800 kr

Utrop: 950 kr

Fodral till Mobil Galaxy S7. Svart. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

Utrop: 150 kr

Skål Blue Fluted Royal Copenhagen Musselmalet 3,1l Höjd: ca 14cm Ø 34cm.

850 kr

Utrop: 600 kr

Uppläggningsfat Royal Copenhagen Musselmalet helblond Ø ca 27cm.

750 kr

Utrop: 350 kr

Fat Royal Copenhagen Musselmalet helblond. Ø ca 25cm.

1 200 kr

Utrop: 350 kr

700 kr

Utrop: 350 kr

750 kr

Utrop: 350 kr

BAUME & MERCIER Capeland 41mm Ref: 65352, stål, automatisk, kronograf, datum, safiglas, vridbar glasring, länk med viklås, Ser.nr: 4499791, box & cert (ej ifyllt) ca 2007, manual, garantisedlar från butik.

Utrop: 12 000 kr

Tallrikar 5st Royal Copenhagen Musselmalet helblond. Ø ca 22cm.

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr