Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2019
Klubbad för
Fickur 53mm oxiderad mässing, inre boett glas, ankargång onumrerad, boett #4, slitage/repor.
Fickur 46mm Silver, cylindergång, nyckeldragare (ej nycklar), bucklor, urtavla defekt, nr: 314-3
Parti Fickur; 7st med diverse fel (defekt tavla, ur går ej, glas saknas, visare lös, skador i boett) oädel metall
Halskedja med Hänge Kors Stigbert med sten (stenen defekt/kantstött) Silver 925 ca 93cm 42,4g
Dator Apple Macbook Pro 13-inch model A1708 Space Gray med 13,3-tum Retina-skärm IPS (2560 x 1600 pixlar) 2,3GHz Intel i5 (upp till 3,6GHz), 8GB minne, 256GB SSD, Intel Iris 640, komplett, nyskick (oanvänd, inköpsdatum 2018-10-12).