561 - 580 av 1 324
1...282930...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2019

Klubbad för

Kaffeskedar 12st Silver 830 Modell Rosen Ca 10,8cm 126,2g

Utrop: 500 kr

Moccaskedar 12st Silver 830 ca 10cm 129,8g

Utrop: 500 kr

Moccaskedar 5st Silver 830 Norsk modell ca 9,8cm 37,9g

125 kr

Utrop: 150 kr

Sockersked Silver 830 Modell Rosen 14,3cm 29,2g

Utrop: 125 kr

Silverbestick 4st 830 udda modeler 57,7g Skedar 3st, gaffel.

200 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Rado

RADO True Thinline 40mm Automatic (ETA 2892A2), High-tech Ceramic, med länk keramik/titan viklås, box & cert 2016, Ref: 01.629.0972.3.016 Ser.nr: 12894135, boett nr 101813. bandstift löst.

6 800 kr

Utrop: 8 200 kr

Fickur 45mm ytterboett Silver 800 blommönster, Cylindergång "Remontoir 10 Rubis" med ställknapp, sekundvisare, nr 31-1787-1, repor glas.

200 kr

Utrop: 250 kr

Cigarettetui Silver 830 med gravyr (Bucklor) Ca 9cm x 4,5cm 55,2g

350 kr

Utrop: 225 kr

Sked Silver 925 KRONBORG DANMARK Ca 12,6cm 26,1g

100 kr

Utrop: 125 kr

Collier Silver 925/Läderband med Hänge Silver 925 med stenar ca 45cm 14,2g bruttol.

75 kr

Utrop: 50 kr

Fickur 47mm boett Silver, cylindergång, nyckeldragare (ej nycklar), nr 56655 E, Paris tidigt 1800-tal, hårspricka tvärs tavlan. små bucklor, repor.

Utrop: 425 kr

Armband X-länk med stav 18K ca 19cm 48,7g

Utrop: 17 200 kr

Ring 18K med diamanter 3 x ca 0,02ct Ø 15½ 3,3g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Fickur 54,5mm gulmetall Savonette, ankargång Syteme Roskopf Pantente med ställknapp, Fabrication Swiss, boettnr 799, diverse bucklor, hårsprickor, , repor.

Utrop: 250 kr

Ring 18K med 3st lila stenar Ø 18¼ 3,6g

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K med Camé Ø 18½ 6,7g

Utrop: 1 900 kr

Collier 18K ca 43cm 7,8g

Utrop: 2 600 kr

Fickur 35mm vitmetall oxiderad, inre boett glas, boett nr 124347, klockkedja vitmetall, cylindergång ställknapp.

150 kr

Utrop: 200 kr

Collier 18K Treradigt med guldkulor ca ca 87cm 33,8g

Utrop: 11 400 kr

Parti Guld 18K 23,4g Ringar 2st med gravyr, Hänge med gravyr, Halskedja bucklig.

Utrop: 7 400 kr