Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2019
Klubbad för
Hänge med porslinsfigur Madonna (guldvikt ca 50g) 14K brv 57g 11cm
Visa varaKlockor Tell
Damur Fossil Stella i stål/double, quartz, dag/datum/24tim, länk16cm, stenar i glasring, mineralglas, refnr es-2861 snr 111101, Ø38mm
Herrur Guess stål/double med stenar , quartz, mineralglas, w18533L1, något avskavd färg på länken, 17cm, 44x41mm, stenar i glasringen
Klockor LIP
Herrur Rolex Submariner "Kermit" stål grön glasring safirglas automat datum. lite nagg på glaset, refnr 16610, cert 2006, snr Z159295, en extra länkbit, ett par mindre repor på glasring, bruksskick, pärlan i kl.12 skadad, fliplocklänk, box, ytterask, 50år