421 - 440 av 1 324
1...212223...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2019

Klubbad för

Armband Bismarck 18K 2,4g 19cm

Utrop: 850 kr

Halskedja 21K 1,4g 42cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Hänge text 21K 1,5g

400 kr

Utrop: 500 kr

Armband tvåfärgad 14K 4,1g 19cm

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring med diamanter 10xca0,01ct 14K 3,2g Ø16¥

650 kr

Utrop: 800 kr

Armband Kejarlänk 18K 35,0g 22cm

10 400 kr

Utrop: 12 400 kr

Halskedja Pansar 18K 18,2g 47cm

Utrop: 6 300 kr

Halskedja mangladlänk 14K 5,6g, 51cm

Utrop: 1 500 kr

Halskedj flerfärgad flätad länk 14K 5,8g, 46,5cm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Hänge "B" med stenar brv 1,1g 18K höjd ca:17mm

275 kr

Utrop: 350 kr

Armband X-länk 18K 66,0g L:20cm B:2,5cm

Hänge med porslinsfigur Madonna (guldvikt ca 50g) 14K brv 57g 11cm

Collier med myntlikande föremål 14K brv 136,8g 66cm

Parti guld gravyr 18K 12,1g

Utrop: 3 900 kr

Klockor Tell

Damur Fossil Stella i stål/double, quartz, dag/datum/24tim, länk16cm, stenar i glasring, mineralglas, refnr es-2861 snr 111101, Ø38mm

400 kr

Utrop: 450 kr

brosch med pärlor defekt bucklig 14K 5,3g

Utrop: 1 200 kr

Parti guld defekt/gravyr 18K 19,2g

Utrop: 6 200 kr

Herrur Guess stål/double med stenar , quartz, mineralglas, w18533L1, något avskavd färg på länken, 17cm, 44x41mm, stenar i glasringen

275 kr

Utrop: 375 kr

Klockor LIP

Herrur Rolex Submariner "Kermit" stål grön glasring safirglas automat datum. lite nagg på glaset, refnr 16610, cert 2006, snr Z159295, en extra länkbit, ett par mindre repor på glasring, bruksskick, pärlan i kl.12 skadad, fliplocklänk, box, ytterask, 50år

94 000 kr

Utrop: 60 000 kr

Damur Guess stål och double, quartz, Ø37mm, bruksskick

325 kr

Utrop: 350 kr