401 - 420 av 1 564
1...202122...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 februari 2019

Klubbad för

Ring Vitguld med diamanter 0,14tct enligt gravyr 18K 2,6g Ø16¼

Utrop: 1 400 kr

Halskedja defekt 18K 2,7g

Utrop: 850 kr

ARMANI, Damur, stål, quartz, datum, modell AR-0116, viklås, brukslitage

350 kr

Utrop: 375 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K 5,2g 42,5cm

Utrop: 3 500 kr

Halskedja Venezia 18K 2,3g 40,5cm

Utrop: 800 kr

Örhängen par Creoler med hjärtan 18K 2,7g 3cm

Utrop: 1 100 kr

Ring med sten 14K 3,9g Ø17½

Utrop: 900 kr

Hänge hjärta 18K 1,5g 1,7cm

Utrop: 750 kr

Hänge med sten 18K 1g 2cm

Utrop: 400 kr

Ring med diamanter 3xca 0,005ct 18K 1,7g Ø17

Utrop: 850 kr

Ring mönstrad 21K 3,5g Ø20

Utrop: 1 400 kr

Collier vitguld med stenar 14K 7,4g 43,5cm

Utrop: 1 800 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K 18g 44cm

Utrop: 6 300 kr

Klockkedja 14K 14g 44cm

Utrop: 3 500 kr

Örhängen par med stenar 18K 1,8g 1,2cm

Utrop: 800 kr

Halskedja Venezia 9K 1,8g 45cm, stämplad GHA - Iduna

225 kr

Utrop: 275 kr

Armband 18K 18,4g längd 22,3cm bredd 0,8cm

Utrop: 7 700 kr

Hänge ram 18K med myntliknande föremål ( Österike 4 Dukat 1911 23,5K Ø40mm) brv 17,5g 5,4cm

Utrop: 6 600 kr

Ring med diamant 1xca 0,02ct 18K 1,9g Ø18¼

Utrop: 900 kr

Halskedja Singapore 18K 1,2g 42cm

375 kr

Utrop: 400 kr