261 - 280 av 1 564
1...131415...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 februari 2019

Klubbad för

Brosch S830 4,4g med pärlor

350 kr

Utrop: 50 kr

Fat Rey Urban S925 170,1g diameter: ca105mm

750 kr

Utrop: 800 kr

Parti silver S830 201,9g gravyr

Utrop: 800 kr

Fat S830 287,0g

Utrop: 1 200 kr

Fat S830 224,0g gravyr

Utrop: 900 kr

Parti silver S830 235,3g 18cm

750 kr

Utrop: 900 kr

Kniv S830 74,4g 210mm

125 kr

Utrop: 150 kr

Teskedar 3st S830 46,6g 120mm

175 kr

Utrop: 200 kr

Gaffel S830 42,6g 187mm

150 kr

Utrop: 200 kr

Solglasögon Louis Vuitton Z0646E, 92N, 54 18 145, blå bågar, svarta glas, lite repiga, med fodral och ytterkartong

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Väska Louis Vuitton, Siena MM, Damier canvas, snr: R15115, med dustbag, 34x24x15

5 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Vas Kosta, design Mona Morales Schildt, signerad Kosta SH5506, höjd 18cm

375 kr

Utrop: 425 kr

Örhängen 1par Caroline Svedbom i oädel metall metall, ask

325 kr

Utrop: 250 kr

275 kr

Utrop: 250 kr

Tumbler glas 6st Kosta Boda, All about you design Sara Woodrow H:12,3cm 57cl

275 kr

Utrop: 275 kr

Porslinsset 6 Kaffekoppar med lck, Royal Worcester, i kartong

800 kr

Utrop: 375 kr

Fat, stengods, BO FAJANS. 1950-tal, Ø31,5cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Skål, BO FAJANS GK14, 28x28cm

Utrop: 500 kr

5 Assietter, BO FAJANS GK14, Ø19cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Ölsejdel, Lasse Åberg, modell Söt mus, 17cm 40cl

125 kr

Utrop: 125 kr