Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2019
Klubbad för
Moccaskedar 12 delar S830, brv 107,2g, ca 100mm, modell: Svensk Flora, komplett serie, bruksslitage
Ljusstakar 1 par, K.E & Co, tenn, tvåarmade, höjd: 12,5cm, stämplade 1938, bruksslitage, repiga
Ljusstakar 1 par Sweden-Lily, förgylld metall, höjd: 12,5cm, bruksslitage, små fläckar
Bordslampor 1 par Svenskt Tenn, höjd: 33,0cm (inkl. sockel), bruksslitage, lätt skeva, funktionstestade, stor sockel
KOSTA BODA, Make Up Mini Läppstift, svart/guld, glaskonst, design: Åsa Jungnelius, H: 13,0cm