Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2019
Klubbad för
Bordsknivar 2 delar S830, brv 119,1g, 210mm, blad i rostfritt stål, stämplad: Järnbolaget Eskilstuna, bruksslitage
Smörgås-/Fruktkniv S830 34,8g 185mm, modell: Olga, stämplad: 1864, kraftigt bruksslitage
Moccaskedar 4 delar S830, brv 34,8g, ca 100mm, ur bestickserien Svensk Flora; Liljekonvalj, Blåklocka, Viol & Förgätmigej, bruksslitage