1041 - 1060 av 1 213
1...525354...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2019

Klubbad för

Halskedja Ankar 18K 51,4g 50,0cm, bredd: 0,5cm

Utrop: 22 000 kr

Armband 18K brv 64,3g 17,5cm, bredd: 1,5cm, halvstelt, med diamanter 1xca0,19ct, 2xca0,16ct, 12xca0,06ct och 56xca0,03ct(sitter en aning löst), missfärgad/fläckig med små bucklor på länken, lås i 14K

20 500 kr

Utrop: 25 000 kr

Halskedja Pansar 22K 11,6g 50,5cm

Utrop: 4 400 kr

Parti Guld 18K brv 6,8g med sten, skadat/ej fullstämplat

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K 4,3g Ø17¾ vitguld med diamanter 2xca0,10ct & 6xca0,01-0,02ct

2 400 kr

Utrop: 2 600 kr

Armband X-länk 18K 9,5g 19,5cm, sliten

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Armband X-länk 18K 18,6g 19,0cm, sliten

Utrop: 5 900 kr

Örhängen 1 par 18K brv 30,0g, mått: 5,7 x 2,5cm, vitguld med 249st diamanter totalt ca 2,74ct med inneslutningar, ena örhänget saknar 1 diamant

Ring 18K 6,9g, defekt

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K brv 9,4g med sten, defekt

Utrop: 2 700 kr

Armband 18K 6,1g 19,0cm, genombruten, sliten

Utrop: 2 000 kr

Halskedja 18K 7,6g 49,0cm, skev

Utrop: 2 400 kr

Hänge 18K 1,1g graverat

Utrop: 350 kr

Halssmycke Ormlänk 18K 6,4g 47,0cm, fyrkantig länk, tvåfärgad

Utrop: 2 200 kr

Örhängen 1 par 22K 2,1g, skeva stift

Utrop: 750 kr

Halskedja Cordell 21K 6,5g 47,0cm

Utrop: 2 400 kr

Halssmycke 21K 9,2g 44,0cm

2 800 kr

Utrop: 3 300 kr

Halsskedja Ankar 21K 2,1g 46,0cm

800 kr

Utrop: 800 kr

Hänge 21K 2,2g längd: 2,8cm, bokstav

650 kr

Utrop: 800 kr

Parti Guld 21K brv 27,7g, defekt/ett lås ej metall

Utrop: 9 800 kr