Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2019
Klubbad för
Örhängen 1 par 18K brv 1,3g, längd: 1,9cm, med små stenar och odlade pärlor ca Ø6,0mm
Klackring 18K 9,1g Ø19½ vitguld med 12st diamanter totalt ca0,44ct, skev och sliten, lagning på skenan i 14K, ej fullstämplad